Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Dárek v hodnotě 7 000 Kč k mobilu nebo tabletu Samsung Galaxy

Poohlížíte se zrovna po novém telefonu či tabletu? Samsung si pro vás připravil zajímavou akci, díky které získáte ke každému novému tabletu nebo telefonu Samsung Galaxy půlroční předplatné 15 časopisů a deníků v hodnotě sedmi tisíc korun zdarma! Jak tuto akci využít?

reflex; camputer; dieta; FOOD; časopisy

Pro jaká zařízení akce platí?

Akce platí pro všechny tablety a telefony z řady Samsung Galaxy.

Na jaké časopisy se můžete těšit?

Zajímají vás počítače? Vyzkoušejte český magazín Computer. Sháníte recepty a gastronomické tipy? Pak vás zaujme časopis FOOD. Na výběr máte z 15 různorodých časopisů a deníků, které budou neustále k dispozici ve vašem telefonu nebo tabletu Samsung Galaxy. Níže najdete výčet všech titulů v balíčku:

Jak se k časopisům dostanete?

Ve vašem novém telefonu nebo tabletu Samsung Galaxy máte již předinstalovanou aplikaci s názvem Galaxy Apps. Jediné, co je třeba, je na ni kliknout a v sekci Aplikace zvolit některý z elektronických časopisů.

samsung galaxy apps

V rámci každého časopisu můžete po dobu šesti měsíců odebírat všechna aktuální čísla v elektronické podobě nebo přistupovat k jejich archivu.

iJak se vyznat v telefonech Samsung?
Samsung má v aktuální nabídce čtyři řady telefonů, z nichž každá obsahuje několik různých typů. V článku Jak se vyznat v telefonech Samsung jsme pro vás shrnuli jejich klady, zápory a parametry.

Samsung Galaxy A3 a Samsung Galaxy A5

Špičkové zpracování, povedený design a skvělý výkon ve střední třídě – to všechno nabízí řada Samsung Galaxy A. Oba dva modely navíc potěší nadprůměrným fotoaparátem a skvělou výdrží baterie. Vybrat ten správný model můžete na základě naší recenze Samsung Galaxy A3 a A5.

Samsung Galaxy A5

Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy Note8

Nejnovější vlajkové lodě společnosti Samsung představují to nejlepší, co dnešní mobilní telefony dokážou nabídnout. Přesvědčit se můžete v naší recenzi Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy Note8.

Samsung Galaxy S8

Značka Samsung Galaxy je zárukou kvality. Ať již si vyberete Samsung Galaxy tablet, nebo Samsung Galaxy mobil, neprohloubíte. Ba naopak získáte to nejlepší na trhu!   

P-DC1-WEB23