Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

ECOVACS DEEBOT OZMO T8

17 819 Kč
14 726 Kč bez DPH

ECOVACS DEEBOT OZMO T8

Jistě každý chce mít doma uklizeno, málokdo je ale fanouškem samotného uklízení. Ještě, že žijeme v moderní době a vy si můžete užít perfektně čistého domova i bez námahy, pokud si pořídíte tento robotický vysavač DEEBOT OZMO T8. Jedná se o prvního robota na vysávání a vytírání na trhu, který je vybaven nejmodernější 3D technologií TrueDetect pro předcházení nárazům, zaseknutí i zamotání. S touto špičkovou technologií dovede robot velice přesně naskenovat své okolí a detekovat i ty nejmenší překážky v místnosti. Dále se robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 pyšní vylepšeným systémem pro efektivnější mapování prostoru a Ecovacs systémem, který zajistí výkonné udržení optimálního tlaku při sání. Jistě oceníte i další vlastnosti, jako virtuální hranice, detekce koberce, načasování úklidu podle vašich preferencí či vícepodlažní mapování. Otáčivý disk na vytírání OZMO Pro zajistí odstranění i odolných nečistot.


Klíčové vlastnosti robotického vysavače DEEBOT OZMO T8

  • Inovativní robotický vysavač pro efektivní úklid domácnosti bez námahy
  • DEEBOT OZMO T8 efektivně vysává i vytírá
  • Navíc odstraní i odolné nečistoty díky elektricky poháněnému disku na vytírání OZMO Pro
  • Robot je vybaven moderní 3D technologií TrueDetect, díky které předchází nárazům, zaseknutí i zamotání
  • Pokročilá technologie TrueMapping se senzorem na bázi laseru D-ToF se postará o ještě vyšší přesnost mapování
  • Další unikátní funkce robota DEEBOT OZMO T8 jako virtuální hranice, individuální načasování úklidu, detekce koberců či vícepodlažní mapování prostor
  • Revoluční Ecovacs systém pro optimální udržení tlaku
  • Baterie o vysoké kapacitě zajistí provoz robota až na 3 hodiny na jediné nabití, díky čemuž dovede uklidit domácnost větší než 300 m2
  • Robotický vysavač se dobíjí 6,5 hodiny
  • Prachová nádoba o objemu 0,42 l

Robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 dokonale uklidí váš domov

Robot OZMO T8 nenaráží ani se nezasekává díky nové 3D technologii TrueDetect

Robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 dostal do výbavy špičkovou 3D technologii TrueDetect, díky které v každé situaci spolehlivě zaznamená překážku a vyhne se jí. Technologie funguje na principu využití strukturovaného světla a algoritmu pro 3D skenování okolí, což zajišťuje bezchybné zaznamenání i těch nejmenších překážek v prostoru. Dovede se tak efektivně vyhnout i tenkým nohám židlí, malým předmětům či prahům a rozpoznává i velice úzké prostory. Robot DEEBOT OZMO T8 disponuje také lepší schopností rozpoznání tmavých povrchů.

Přesnější mapování prostoru a efektivnější úklid s technologií TrueMapping

Se zcela novou technologií TrueMapping dokáže nyní robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 detekovat až dvojnásobnou vzdálenost (10 m) než dříve a to s ještě větší precizností. Zajišťuje to laserová detekce D-ToF v kombinaci se špičkovými integrovanými algoritmy, díky kterým robot DEEBOT OZMO T8 mnohem přesněji skenuje a mapuje prostředí a plánuje tu nejefektivnější trasu úklidu. Tuto jedinečnou vlastnost robotického vysavače DEEBOT oceníte především u větších rodinných domů.

Ecovac systém pro udržení tlaku a ještě účinnější vytírání s technologií OZMO Pro

O efektivnější využití energie a zajištění vysokého sacího tlaku se u robotického vysavače DEEBOT OZMO T8 stará revoluční systém Ecovac. Navíc dovede robot nejen vysávat a vytírat zároveň, ale také díky novému systému OZMO Pro zapojí do práce i elektricky poháněný disk na vytírání, který se spolehlivě vypořádá i s odolnějšími nečistotami pomocí vysokofrekvenčních vibrací. Vy si pak můžete zvolit až ze čtyř úrovní průtoku vody dle vašich individuálních preferencích a aktuálních potřebách.

Efektivní úklid díky promyšlené konstrukci robota OZMO T8

Kombinace válcového kartáče a dvojitých postranních kartáčů činí z robotického vysavače DEEBOT OZMO T8 efektivního pomocníka ve vaší domácnosti, který zachytí veškeré nečistoty od prachu až po zvířecí srst. Výkonný systém udržení tlaku Ecovacs společně s funkčně navrženým designem vysavače a speciálním materiálem sacího kanálu zajišťuje u robota DEEBOT OZMO T8 optimální využití energie a vysoký sací výkon za výjimečně nízkého hluku.


Funkce Virtual Boundary robotického vysavače DEEBOT OZMO T8

Pokud se vám nebude hodit, aby robot DEEBOT OZMO T8 v danou chvíli uklízel některou místnost, můžete mu zamezit v přístupu pomocí virtuálních hranic. S aplikací Ecovacs tak zachováte soukromí v případě potřeby a úklid si přizpůsobíte přesně podle svých představ a požadavků dané situace.

Schopnost vícepodlažního mapování

Chytrý robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 je schopen naskenování hned několika map a až dvě si dovede uložit do paměti. Ve chvíli, kdy se v jedné z těchto oblastí bude robot nacházet, sám to rozpozná a přizpůsobí tomu úklid. Vy si dále můžete nastavovat, ve které konkrétní místnosti na patře má robot DEEBOT OZMO T8 uklízet.

Robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 je vybaven vysokokapacitní baterií

Robot DEEBOT OZMO T8 dostal do výbavy baterii o vysoké kapacitě, aby byl úklid vaší domácnosti ještě důslednější, než kdy dříve. Dovede tak na jediné nabití zůstat v provozu až 3 hodiny (při standardním sacím výkonu na pevné podlaze) a zvládne bez obtíží uklidit domácnosti i větší než 300 m2.

Robot se zajede automaticky nabít a pak pokračuje v práci

Jakmile si pořídíte robotický vysavač DEEBOT OZMO T8, už vás nečeká téměř žádná námaha při uklízení ani jeho provozu. Robot se totiž sám vrátí do dobíjecí stanice jakmile zaznamená nízký stav baterie. Ve chvíli, kdy se inteligentní robot DEEBOT OZMO T8 dobije do plna, vrátí se k úklidu přesně tam, kde přestal. Užijte si zářivě čistý domov bez starostí s robotickým vysavačem DEEBOT OZMO T8.


Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na všechny druhy podlah, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na měkké povrchy, Na lino, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy

Určení

Určení S mopem, Na čištění koberců, Na zvířecí chlupy, Na vodu

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení , Funkce proti zamotání kabelů , Předvolba místností k úklidu , Pokračování úklidu po samostatném dobití , Senzor proti pádu ze schodů , Odolnost kartáčů proti namotávání vlasů , Senzor proti nárazu , Vysátí více místností , Detekce znečištěných míst , Přizpůsobení povrchu podlahy
Objem nádoby na prach 0,42 l
Počet bočních štětců 2
Překonání překážky do výšky 2 cm
Způsob navigace Kamera, VSLAM, Laserová
Typ motoru BLDC
Typ ovládání Aplikace
Způsob čištění Kartáče, Programy, Mopování

Filtry

Typ filtru High Efficiency filter, Mikrofiltr, HEPA filtr, Pěnový filtr

Rozměry a hmotnost

Výška 9,3 cm
Šířka 35,3 cm
Hloubka 35,3 cm
Hmotnost 4,3 kg

Výbava a příslušenství

Příslušenství 230V napájecí zdroj, Adaptér, Boční kartáč, Časový rozvrh úklidu, Čisticí kartáček, Čisticí textílie , Hepa filtr, Indikátor plného koše, Kartáč, Měkčená kolečka, Mopovací modul s mopovací tkaninou, Multifunkční nástavec, Nabíjecí adaptér, Nabíjecí stanice, Nabíjecí základna, Nádobka na vodu pro mokré čištění, Náhradní boční kartáč, Napájecí adaptér, Napájecí kabel, Nárazník se zpomaleným dotykem, Nástavce, Nástroj pro čištění kartáčů a filtrů, Ovládání chytrým telefonem, Ovládání přes Wi-fi, Pěnový filtr, Rotační kartáč, Třístupňový čisticí systém, Virtuální zeď

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ano

Barva

Barva Bílá

Napájení

Typ baterie Li-ion
Doba nabíjení 6,5 h (6,5 h)
Doba provozu 200 min (200 min)

Hlučnost

Hlučnost 67 dB(A)

Rozměry a hmotnost

Šířka 35,3 cm
Výška 9,3 cm
Hloubka 35,3 cm
Hmotnost 4,3 kg

Typ

Typ vysavače Robotický

Energetický štítek

Hlučnost 67 dB
Kód:  ECORV097
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  DEEBOT OZMO T8
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12