Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny

U některých AlzaBoxů nejde platit na místě kartou. Na opravě usilovně pracujeme.

ECOVACS DEEBOT U2 PRO Black

4.6 34 hodnocení
Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

ECOVACS DEEBOT U2 PRO Black

Pokud už vás nebaví neustálé vysávání nečistot včetně chlupů vašich zvířecích mazlíčků, které nikdy neberou konce, pak zpozorněte. Díky tomu, že žijeme v moderní době si i vy můžete užít perfektně čistého domova bez námahy, pokud si pořídíte tento robotický vysavač DEEBOT U2 PRO. Jedná se o robota, který disponuje režimem Max+, jenž nárazově zvýší výkon vysavače až 2,5×. K tomu dostanete navíc ještě přídavnou sadu pro majitele mazlíčků, a tedy výměnnou prachovou nádobu o nadstandardně velkém objemu 800 ml a speciální kartáč, do kterého se nezamotávají zvířecí chlupy ani vlasy. Robot dovede kombinovaně vysávat i vytírat a to prostory až do 250 m2 na jediné nabití. Dále se robotický vysavač DEEBOT U2 PRO Black pyšní možností ovládání skrz mobilní aplikaci, systémem pro rozpoznávání překážek nebo čidlem proti pádu ze schodů.


Klíčové vlastnosti robotického vysavače DEEBOT U2 PRO Black

 • Inteligentní robotický vysavač v černém designovém provedení se speciální sadou pro majitele domácích mazlíčků
 • DEEBOT U2 PRO efektivně kombinuje vysávání a vytírání
 • O perfektně vytřenou podlahu se postará OZMO technologie
 • Pomocí mobilní aplikace se vám otevírají pokročilé možnosti nastavení
 • Černý robotický vysavač DEEBOT U2 PRO překoná překážky až 1,8 cm vysoké
 • Vyvážený systém 400ml prachové nádoby a 300ml zásobníku na vodu zajistí efektivní vyčištění prostor až do 250 m2
 • Výkonná funkce Max+ zvýší sací výkon až 2,5× oproti standardnímu módu
 • Vybírat můžete ze 3 úklidových režimů robota
 • K robotickému vysavači DEEBOT U2 PRO Black dostanete ještě výměnnou nádobu na prach o velkém objemu 800 ml a speciální kartáč, na který se nenamotávají vlasy ani zvířecí chlupy
 • Další unikátní funkce robota zahrnují detekci překážek a zabránění nárazům, senzor proti pádu nebo speciálně navržený výstup vzduchu proti víření prachu
 • Baterie o vysoké kapacitě zajistí provoz robota až na 2,5 hodiny na jediné nabití, díky čemuž dovede uklidit domácnost o velikosti až 250 m2
 • Robotický vysavač DEEBOT U2 PRO Black se dobíjí přibližně 5,5 hodiny

Od skvrn až po zvířecí srst, DEEBOT U2 PRO spolehlivě vyčistí vše

Robot DEEBOT U2 PRO vysává i vytírá najednou

Robotický vysavač DEEBOT U2 PRO v černém provedení vám nabídne kombinovanou funkci vysávání a vytírání zároveň. Váš domov se bude lesknout čistotou již po jednom cyklu na jediné nabití robota DEEBOT U2 PRO, díky dokonale vyváženému systému prachové nádoby o objemu 400 ml a zásobníku na vodu s objemem 300 ml. Při použití standardní sací síly a hladiny vody dovede robotický vysavač U2 PRO Black vyčistit prostor o rozloze až 250 m2.

Vytírání podlahy s OZMO technologií

Snadné a přitom efektivní vytírání s černým robotem DEEBOT U2 PRO zajistí technologie OZMO. Stačí jen nasadit destičku s čistícím hadříkem, přepnout mezi funkcí vysávání a vytírání a vše ostatní již necháte na robotickém vysavači. O neustálý přísun vody se stará elektronicky ovládané vodní čerpadlo robotického vysavače DEEBOT U2 PRO Black.

DEEBOT U2 PRO Black - se speciální výbavou pro majitele mazlíčků

K robotickému vysavači DEEBOT U2 PRO Black dostanete nadstandardní specifickou výbavu, vhodnou především pro všechny majitele domácích mazlíčků. Sada nabízí vyměnitelnou prachovou nádobu XL velikosti (o dvojnásobném objemu 800 ml) a speciální kartáč, který je konstruován pro sbírání zvířecí srsti a nenamotávají se na něj chlupy ani vlasy.

Maximální efektivita úklidu díky systematické trase robota DEEBOT U2 PRO

S inovativním robotem DEEBOT U2 PRO černým se nemusíte bát žádných vynechaných míst, která by zůstala nevyčištěná. Robot se totiž dovede pohybovat v efektivním vzorci postupného projetí celé místnosti tam a zpět, takže zajistí důkladný a systematický úklid. Navíc si tuto trasu dovede zapamatovat a i když bude z nějakého důvodu přerušen v uklízení, při dalším spuštění začne robot DEEBOT U2 PRO zase tam, kde naposledy skončil. K tomu si můžete ještě dodatečně pořídit speciální magnetické pásky pro ohraničení prostoru, za který se robot již nebude moci dostat. Tyto pásky jsou prodejné samostatně.

Režim Max+ zajistí vyšší sací sílu

V případě náročnějšího typu úklidu můžete u robotického vysavače DEEBOT U2 PRO Black využít optimalizovaného režimu Max+, který disponuje až 2,5krát vyšší sací silou oproti standardnímu režimu. Tento mód robota DEEBOT U2 PRO se vám bude hodit především v případě, že jej čekají větší či obtížnější nečistoty.


Robotický vysavač DEEBOT U2 PRO je vybaven vysokokapacitní baterií

Robot DEEBOT U2 PRO Black dostal do výbavy baterii o vysoké kapacitě, aby byl úklid vaší domácnosti ještě důslednější, než kdy dříve. Dovede tak na jediné nabití zůstat v provozu až 2,5 hodiny (při standardním sacím výkonu na pevné podlaze) a zvládne bez obtíží uklidit domácnosti až do 250 m2.

Tři úklidové režimy pro každou situaci

U robota DEEBOT U2 PRO se nemusíte spoléhat jen na jeden program - disponuje hned třemi módy, ze kterých si budete moci vybírat dle aktuální potřeby. Zvolit si můžete z režimu pro úklid soustředěný pouze kolem jednoho místa, režimu k vyčištění okrajů místnosti a automatický režim vám dobře poslouží při klasickém, celoplošném úklidu.


Robot DEEBOT U2 PRO Black zabraňuje víření prachu

Konstrukce robotického vysavače DEEBOT U2 PRO je promyšlená do posledního detailu. Speciálně navržený výstup vzduchu směřuje nahoru a zabraňuje tak víření a poletování prachu v prostoru, takže si můžete být jisti, že vždy dýcháte ten nejčistší vzduch.


Ovládání robotického vysavače U2 PRO Black prostřednictvím mobilní aplikace

S aplikací Ecovacs využijete potenciál černého robotického vysavače DEEBOT U2 PRO na maximum. Otevřou se vám možnosti plánování času úklidu tak, jak se vám to bude hodit, sledování aktuálního stavu či vybírání vhodného režimu úklidu na dálku, skrz své mobilní zařízení. S robotem DEEBOT U2 PRO vás žádná námaha nečeká, pouze si dosyta užíváte moderních technologií automatizovaných domácích prací.

Robot se zajede automaticky nabít a pak pokračuje v práci

Jakmile si pořídíte robotický vysavač DEEBOT U2 PRO, už vás nečeká téměř žádná námaha při uklízení ani jeho provozu. Robot se totiž sám vrátí do dobíjecí stanice jakmile zaznamená nízký stav baterie. Ve chvíli, kdy se inteligentní robot DEEBOT U2 PRO Black dobije do plna, vrátí se k úklidu přesně tam, kde přestal. Užijte si zářivě čistý domov bez starostí s robotickým vysavačem DEEBOT U2 PRO.

Robot uklidí i kolem schodů, aniž by mu hrozil pád

U takto chytrého robota, jako je DEEBOT U2 PRO, už nejspíš očekáváte, že vestavěný senzor proti pádu ze schodiště je samozřejmostí. Je tomu tak - robotický vysavač takové místo bezpečně rozpozná, takže jej bez obav můžete nechat uklízet i zdánlivě nebezpečné prostory kolem schodů.


Technologie detekce překážek zabrání nežádoucím nárazům

Jistě nechcete, aby vám robotický vysavač narážel do nábytku a mohl jej tak poškodit - to by nadělalo víc škody, než užitku. Pokud máte o svůj nábytek strach, u robota DEEBOT U2 PRO Black nemusíte. Robot je totiž vybaven měkkými nárazníky a k tomu i čidlem proti nárazu, které zajistí, že se robotický vysavač nábytku včas vyhne a pokračuje jinudy. 


Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na všechny druhy podlah, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na měkké povrchy, Na lino, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy

Určení

Určení S mopem, Na zvířecí chlupy, Na vodu

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení , Pokračování úklidu po samostatném dobití , Senzor proti pádu ze schodů , Odolnost kartáčů proti namotávání vlasů , Senzor proti nárazu , Přizpůsobení povrchu podlahy , Časový rozvrh úklidu
Vlastnosti Indikátor plného koše, Nárazník se zpomaleným dotykem, Třístupňový čisticí systém, Měkčená kolečka
Objem nádoby na prach 0,8 l
Počet bočních štětců 2
Překonání překážky do výšky 1,8 cm
Způsob navigace Základní, Gyro
Typ ovládání Aplikace
Způsob čištění Kartáče, Programy, Mopování

Filtry

Typ filtru High Efficiency filter, Mikrofiltr, HEPA filtr, Pěnový filtr

Rozměry a hmotnost

Výška 7,9 cm
Šířka 33,9 cm
Hloubka 33,7 cm
Hmotnost 2,75 kg

Výbava a příslušenství

Hubice Kombinovaná
Nabíjení Nabíjecí adaptér, Nabíjecí stanice, Napájecí kabel
Kartáče Na zvířecí chlupy, Boční, Univerzální
Další příslušenství Filtr, Mop, Mopovací textílie, Nádobka na vodu pro mokré čištění, Nástroj pro čištění kartáčů a filtrů, Virtuální zeď

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ano

Barva

Barva Černá

Napájení

Typ baterie Li-ion
Doba nabíjení 5,5 h (5,5 h)
Doba provozu 150 min (150 min)

Hlučnost

Hlučnost 66 dB(A)

Rozměry a hmotnost

Šířka 33,9 cm
Výška 7,9 cm
Hloubka 33,7 cm
Hmotnost 2,75 kg

Typ

Typ vysavače Robotický

Vlastnosti

Vlastnosti Indikátor plného koše, Nárazník se zpomaleným dotykem, Třístupňový čisticí systém, Měkčená kolečka

Energetický štítek

Hlučnost 66 dB

Příkon

Příkon 26 W

Určení

Kód:  DEERV090
Prod. číslo:  PL141312178
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB02