Obnovit stránku

DENON AH-GC25NC White

-14%
Zboží na Třetinku
6 990 Kč
5 990 Kč
4 950 Kč bez DPH

DENON AH-GC25NC White

Sluchátka Denon AH-GC25NC míří na ty, kteří vyžadují perfektní zvuk a komfort bez kompromisů. Díky novým technologiím dokonale potlačují okolní hluk a reprodukují Hi-Fi zvuk ve vysokém rozlišení, takže si užijete poslech hudby naplno. Sluchátka Denon v bílé barvě kombinují moderní design i pohodlné materiály. 

Klíčové vlastnosti bílých sluchátek Denon AH-GC25NC

  • Dokonalé potlačení okolních zvuků odstíní i hluk v klubu
  • Oslnivý Hi-Fi zvuk ve vysokém rozlišení (certifikace Hi-Res Audio)
  • Se sluchátky Denon AH-GC25NC máte možnost vnímat okolí i během poslechu hudby
  • V provozu s aktivním potlačením okolního hluku vydrží sluchátka Denon až 30 hodin na jedno nabití
  • Velmi lehká a odolná skládací konstrukce s prémiovými materiály

Oslnivý Hi-Fi zvuk sluchátek Denon AH-GC25NC

Každý zvukový projev bude jedinečný. O reprodukci Hi-Fi zvuku se ve sluchátkách Denon AH-GC25NC starají měniče FreeEdge v exkluzivním designu, jaký je obvykle využíván u ultra-prémiových sluchátek. Výsledkem je mimořádně čistý a věrně ztvárněný zvuk; užijte si hluboké basy i ladné výšky. Impozantní zvukový zážitek sluchátek Denon dokládá i certifikace zvuku s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio).

Vnímejte okolí, i když zrovna posloucháte hudbu

Sluchátka Denon AH-GC25NC umí perfektně odizolovat okolní hluk, a pokud byste chtěli něco slyšet, nemusíte je sundávat. Se zabudovanou technologií Ambient Monitor aktivujete funkci poslechu okolí, takže vám zvuk zprostředkují vestavěné mikrofony. Ty využívá i systém potlačování okolního hluku, který ve sluchátkách zvládá hned tři režimy. V každém prostředí tak sluchátka filtrují zvuk jiným způsobem, aby vždy zajistila dokonale čistý a ničím nerušený zvuk. Na jedno nabití vydrží až 30 hodin a zcela vybitou baterii nabijete do 120 minut. Kabel s 3,5mm jack konektorem má navíc ovládací panel, jímž můžete regulovat hlasitost nebo ho využívat při volání díky zabudovanému mikrofonu. I když je „pouze jeden“, nabízí překvapivě čistý zvuk zbavený okolního ruchu, takže bude telefonování se sluchátky Denon AH-GC25NC klidné a nerušené.

Prémiové materiály sluchátek a výjimečný komfort

Model AH-GC25NC je výsledkem 50 let zkušeností společnosti Denon, která v nich spojila ty nejlepší technologie a prémiové materiály, takže jsou mimořádně lehká a příjemná. Hliníkovou skládací konstrukci ve stylu Flat & In obaluje 3D paměťová pěna potažená bílou kůží a samotné náušníky jsou navíc dostatečně velké, aby schovaly celé uši. Ke sluchátkům navíc dostanete i cestovní pouzdro, audio kabel s 3,5mm jack konektorem a nabíjecí USB Micro-B kabel.

Parametry a specifikace

Typ sluchátek

Provedení Okolo uší
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon S mikrofonem

Připojení

Typ připojení 3,5 mm Jack
Vedení kabelu Jednostranné (do jedné mušle)

Charakteristika sluchátek

Citlivost 98 dB/mW
Frekvence do 50 kHz
Funkce a vlastnosti ANC (Potlačení okolního ruchu)
Vybavení Ovládání hlasitosti
Impedance 16 Ohm

Charakteristika mikrofonu

Konstrukce mikrofonu Na kabelu, Integrovaný v konstrukci

Barva

Barva Bílá

Určení

Kód:  JD205d2
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  AHGC25NCW
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22