Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

DENON AVR-S960H Black + Polk Audio S55e + S35Ce + S15e + HTS 12

-9%
60 740 Kč
54 990 Kč
45 446 Kč bez DPH

DENON AVR-S960H Black + Polk Audio S55e + S35Ce + S15e + HTS 12

Ať už posloucháte hudbu, sledujete filmy nebo třeba hrajete hry, s AV receiverem Denon AVR-S960H vám každý zvuk bude znít jako v nahrávacím studiu. Denon AVR-S960H nabízí nejnovější zvukové i obrazové technologie, snadnou konfiguraci a intuitivní ovládání pro zajištění nejlepší kvality domácího kina. Technologie Dolby Atmos v kombinaci s DTS:X zprostředkuje špičkový 7.2kanálový  zvuk s účinností 145 W na kanál a prostorovým efektem který vás obklopí ze všech stran.

Klíčové vlastnosti setu DENON AVR-S960H s reproduktory Polk

 • Špičkový prostorový zvuk setu DENON AVR-S960H pro dokonalý zážitek z poslechu
 • Nejnovější technologie Dolby Atmos v kombinaci s DTS:X
 • Prostorový efekt 7.2kanálového zvuku s účinností 145 W na kanál
 • HDMI se zaručenou kompatibilitou s nejnovějšími HD a Ultra HD televizory
 • Možnost připojení gramofonu
 • Přehrávání všech formátů zvukových souborů s vysokým rozlišením
 • Streamování hudby z populárních online hudebních služeb
 • Možnost připojení dvou subwooferů
 • Ovládání na dálku s hlasovým asistentem
 • Snadná konfigurace grafickým uživatelským rozhraním
 • Sada čtyř vynikajících reproduktorů značky Polk v balení

Kompatibilita přijímače DENON AVR-S960H s nejnovějšími HD a Ultra HD televizory

Se 6 vstupy HDMI a 2 výstupy s plnou podporou HDCP 2.3 můžete připojit až šest multimediálních zařízení a odeslat signál na dva displeje. Připojte receiver DENON AVR-S960H ke svému televizoru a přenášejte nekomprimovaný a objektově kódovaný zvuk se zaručenou kompatibilitou s nejnovějšími HD a Ultra HD televizory, Blu-ray přehrávači a herními konzolemi. DENON AVR-S960H je vybaven vyhrazeným 8K HDMI vstupem, který podporuje nové formáty HDR, včetně HDR10+ a Dynamic HDR, a nové funkce HDMI s názvem Quick Media Switching (QMS).

Přehrávejte hudbu s přijímačem DENON AVR-S960H z nejrůznějších zdrojů

Vraťte se do minulosti a přehrávejte vinylové desky - DENON AVR-S960H má konektor pro gramofon, který můžete jednoduše připojit bez dalšího příslušenství. Užijte si přehrávání vašich oblíbených souborů s vysokým rozlišením, jako jsou FLAC, ALAC, WAV nebo DSD 2,8/5,6 MHz. Díky integrované technologii HEOS Built-in můžete snadno bezdrátově streamovat hudbu z populárních online hudebních služeb, jako jsou Spotify, Tidal, Deezer a mnoho dalších. Streamovat můžete také prostřednictvím WiFi a Bluetooth.

Snadná konfigurace a optimalizace výkonu

Rychlé a snadné nastavení každé fáze konfiguračního procesu zajišťuje oceňovaný Denon Setup Assistant s grafickým, uživatelským rozhraním. AVR-S960H je také vybaven vysoce kvalitní technologií kalibrace Audyssey, která automaticky měří a optimalizuje výkon přijímače podle odlišné akustiky prostředí. Na předním panelu je možné uložit preferované nastavení zvuku pro každý zdroj.

Reproduktory Polk Audio Signature

Nedržte svoje uši zkrátka. Díky regálovým reproduktorům Polk Audio Signature S20e si užijete bohatý a čistý zvuk při sledování filmů, TV pořadů i při poslouchání hudby. O křišťálově čisté výšky se stará 1" vysokotónový reproduktor, který bez problému pracuje s audio formáty ve vysokém rozlišení, a jeden 6,5" středobasový reproduktor produkuje čisté a jasné basy s dynamickým středovým polem, a to ať budete sedět kdekoliv v místnosti. Centrální reproduktor Polk Audio Signature S35Ce doplní soustavu o šest 3" středobasových reproduktorů. S dvojicí regálových reproduktorů Polk Signature S15e si také vychutnáte bohatý a čistý zvuk při sledování filmů, televize či poslechu hudby. O hluboké basy doplní celou soustavu díky špičkovému 12" měniči Dynamic Balance aktivní subwoofer Polk Audio HTS 12. A jako už tradičně u Polk nemůže chybět patentovaná technologie Power Port, která eliminuje turbulence a šum a přirozeně rozprostírá tlak vzduchu směrem k vám.

Parametry a specifikace

Typ soustavy

Typ soustavy Aktivní
Počet kanálů 5.1

Připojení

Typ připojení HDMI, Digitální optické, LAN (RJ-45), RCA - Cinch, USB
USB 1 ×

Vlastnosti a funkce

Funkce ARC, Hlasový asistent
Streamovací služby Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music
Ovládání Dálkový ovladač

Určení

Určení K televizi

Barva

Barva Černá

Typ soustavy

Typ soustavy 5.1
Aktivní / Pasivní Aktivní (samostatné)
Mechanika Bez mechaniky
Vlastnosti a funkce S diplejem, ARC, Hlasový asistent, Dálkové ovládání

Připojení

Technologie WiFi, Bluetooth
Vstupy RCA - Cinch, HDMI, Optický audio vstup, LAN (RJ-45)
Výstupy HDMI

Přenos zvuku v soustavě

Reproduktory Kabelové
Subwoofer Kabelové
Kód:  JD220i7i6set2
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB24