Obnovit stránku

DENON Home 150 White set 2ks

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
12 990 Kč
10 736 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

DENON Home 150 White set 2ks


Zvuk, který vás ohromí

Kompaktní reproduktor Denon Home 150 s podporou funkce HEOS se postará o to, abyste si mohli v jakékoliv místností vaší domácnosti dopřát bezdrátový zvuk nejvyšší kvality. I přes malé rozměry si bez problémů poradí s jakýmkoliv typem hudby a zahrne vás bohatým zvukem na veškeré detaily. V případě, že byste chtěli skutečný stereo zvuk, není nic jednoduššího než reproduktor Denon Home 150 pomocí mobilní aplikace spárovat s dalším. Tento reproduktor navíc můžete libovolně kombinovat s jakýmkoliv dalším produktem, který disponuje funkcí HEOS a vytvořit tak společnou hudební zónu.  


Špička ve své třídě

S Denon Home 150 a přednastavenými rychlými volbami můžete snadno streamovat hudbu. Pokročilé zvukové technologie dělají reproduktor Denon Home 150 jedním z nejlepších ve své třídě. Vychytané zvukové komponenty, profesionálně vyladěné zpracování digitálního signálu a špičkové širokopásmové měniče jsou zárukou schopnosti reprodukovat nejčistší vysoké a nejhlubší nízké tóny, i proto je Denom Home 150 výjimečný. 


Klíčové vlastnosti reproduktoru DENON Home 150 White

  • Integrovaná funkce HEOS - dostane zvuk do každé místnosti
  • Bluetooth, WiFi, AirPlay2 a Bluetooth
  • Podpora zvuku s vysokým rozlišením
  • 1× 89mm woofer, 1× 25mm tweeter
  • 2× vestavěný zesilovač třídy D
  • Tři tlačítka pro rychlý výběr
  • Možnost připojení k subwooferu podporujícího technologii HEOS
  • Lze spárovat s dalším reproduktorem pro stereo zvuk
  • Konektory USB, RJ45 a AUX In

Ovládejte Denon Home 150 hlasem

Celá řada produktů Denon Home, tedy i tento reproduktor je kompatibilní s hlasovými asistenty – Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Siri. Jednoduše tak můžete hlasovým příkazem požádat o přehrání skladby, zvýšení hlasitosti, přeskočení na další skladbu a mnoho dalšího. Pro možnost ovládání prostřednictvím Amazon Alexa stačí stáhnout balíček HEOS Home Entertainment skill přímo z aplikace Amazon Alexa. 


Reproduktor s jednoduchým ovládáním

Denon Home 150 vyniká snadnou obsluhou prostřednictvím dotykového panelu se senzorem. Snadné nastavení provedete pomocí mobilní aplikace HEOS (pro iOS a Android). Během pár minut tak přidáte Denon Home 150 do vaší sítě a již nic nebude bránit ovládání reproduktoru pomocí telefonu. Kromě toho disponuje třemi tlačítky pro rychlou volbu, díky kterým si můžete oblíbená internetová rádia, abyste je nemuseli pokaždé zdlouhavě vyhledávat. 

Aplikace vám pomůže s umístěním reproduktoru

Aby Bluetooth reproduktor DENON Home 150 ze sebe vydal to nejlepší, můžete si určit jeho optimální polohu s pomocí šikovné aplikace. Díky funkci Placement EQ se rovněž přizpůsobí i ekvalizéry, takže vám bude dodán vždy ten nejlepší hudební zážitek.

Intuitivní ovládání pouhým poklepáním

Bluetooth reproduktor DENON Home 150 lze ovládat pomocí poklepání. Pro spuštění nebo zastavení přehrávání stačí klepnout jednou. Dvě klepnutí zajistí přeskočení na další skladbu, zatímco tři poklepání vás zase vrátí o jednu skladbu nazpátek.Integrovaná funkce HEOS

Funkce HEOS je prvek, který reproduktory Denon posouvá o míle vpřed v porovnání s konkurenčními výrobky. Postará se nejen o dokonalý zvuk v rámci jedné místnosti, ale i celého domu - záleží pouze na vás, jestli přidáte další doplňkové reproduktory, zvukové projektory, síťové přehrávače nebo AV přijímače. Užijte si téměř neomezené možnosti s funkcí HEOS.


Užívejte si hudbu naplno se svými oblíbenými aplikacemi

Jistě oceníte i integraci všech nejoblíbenějších hudebních služeb jako např. Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a mnoho dalších. Nechybí ani podpora hudebních souborů ve vysokém rozlišení až do 192 kHz/24bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8/5,6 MHz.


Parametry a specifikace

Typ soustavy

Typ soustavy Aktivní
Počet kanálů Samostatný reproduktor

Připojení

Typ připojení 3,5 mm Jack, LAN (RJ-45), AUX
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, Multiroom, AirPlay

Charakteristika

Frekvence od 54 Hz
Frekvence do 20 000 Hz

Vlastnosti a funkce

Funkce Hlasový asistent
Streamovací služby Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music
Ovládání iOS, Android

Rozměry reproduktoru

Šířka 12 cm
Hloubka 12 cm
Výška 18,7 cm

Hmotnost

Celková hmotnost 1,7 kg

Určení

Určení K mobilu

Barva

Barva Bílá
Kód:  DEN150a1a2set
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB19