Obnovit stránku

Dětský NANOSÍK® s veselými motivy - Smajlíci

5 4 hodnocení
Garance nejlepší ceny
95,-

Dětský NANOSÍK® s veselými motivy - Smajlíci

Ústenka NANOSÍK od české nanotechnologické firmy Spur je velmi efektivním ochranným prostředkem dýchacích cest pro děti od zhruba 6 do 8 let. Tato čtyřvrstvá rouška je vyrobena z vysoce účinného nanomateriálu SPURTEX PP, který zamezuje vdechnutí patogenních látek. Je ve tvaru respirátoru, takže dokonale drží a perfektně přiléhá k obličeji. Použitá nanomembrána je ale na dotek velmi příjemná a vyniká dobrou prodyšností, která dětem i přes bezpečnou těsnost dovoluje snadno dýchat. Dětská nano rouška je jednorázová, respektive v případě potřeby je možné ji 1 - 3× sterilizovat prostřednictvím doporučované dezinfekce SPURTEX Unisanol. Ve znovuuzavíratelném balení dětského respirátoru NANOSÍK najdete pět kusů ochrany dýchacích cest s motivem smajlíků. 

Klíčové vlastnosti dětské roušky NANOSÍK - smajlíci, 5 ks

  • Vysoce efektivní ochranný prostředek dýchacích cest pro děti od cca 6 do 8 let
  • Čtyřvrstvá nano rouška NANOSÍK je z membrány z nanomateriálu SPURTEX PP
  • Nepropustí žádné alergeny, viry ani bakterie
  • Ve tvaru respirátory, takže dokonale drží a perfektně přiléhá k obličeji
  • Materiál je příjemný na nošení a velmi dobře prodyšný
  • Jednorázovou nano roušku lze v případě nutnosti i sterilizovat
  • Neobsahuje žádné chemikálie ani borosilikátová mikrovlákna
  • Ve znovuuzavíratelném balení je 5 ks dětského respirátoru NANOSÍK s motivem smaljíků

Jedinečná nanovlákna v dětské roušce NANOSÍK

Nanovlákno je lidskému oku neviditelné. Je až 1000× tenčí než vlas. Díky tomu z něj může být upředena filtrační membrána tak hustá, respektive s tak malými otvory, že jimi neprojdou bakterie, viry ani alergeny. Tato vysoce účinná mechanická bariéra tak umožňuje, že při výrobě dětské nano roušky NANOSÍK není potřeba používat žádné chemické látky nebo křehká borosilikátová mikrovlákna. Ta se používají ve standardních ochranných prostředcích. Mohou ale mít neblahý vliv na zdraví člověka.

Složení:
Nanorouška je vyrobena z materiálu SPURTEX PP, což je čtyřvrstvý laminát tvořený na povrchu netkanými textiliemi na bázi polypropylenu a speciálně vyvinutou aktivní nanovláknitou filtrační vrstvou z polymeru PVDF (polyvinylidenfluoridu) připravovanou pomocí nejmodernější unikátní technologie zvlákňování polymerního roztoku v elektrostatickém poli.

Manipulace s rouškou dle doporučení WHO:
Nasazení roušky:
Umyjte si ruce vodou a mýdlem, utřete si ruce jednorázovým ručníkem a použijte desinfekci. Zkontrolujte neporušení balení roušky, vyjměte roušku z obalu a zkontrolujte neporušenost roušky. Uchopte roušku tak, aby byl ohybatelný okraj nahoře.
Při zavazování na šňůrky - přidržte si roušku na kořenu nosu a zavažte horní šňůrky na temeni hlavy na mašličku. Poté uchopte spodní šňůrky a zavažte je na zátylku. Vytvarujte okraj roušky podle tvaru svého nosu.
Při upevnění na gumičky - uchopte gumičky do obou rukou a napněte za uši. Vytáhněte roušku co nejvýš na kořen nosu a přetáhněte do požadovaného tvaru. Uchopte spodní okraj roušky a přetáhněte přes ústa a bradu.

Sejmutí roušky:
Umyjte si ruce vodou a mýdlem, utřete si ruce jednorázovým ručníkem a použijte desinfekci. Přední strany roušky se nedotýkejte.
Při zavazování na šňůrky - rozvažte mašličky na zátylku, poté na temeni hlavy a roušku v držení pouze za šňůrky sejměte.
Při upevnění na gumičky - uchopte gumičky do obou rukou a roušku v držení pouze za gumičky sejměte

Vyhoďte roušku do speciálně vyhrazeného odpadu. Umyjte si ruce vodou a mýdlem, utřete jednorázovým ručníkem a použijte desinfekci.

Údržba roušky:
Ústenka NANOSÍK je kategorizována jako jednorázový materiál. Její vynikající filtrační vlastnosti jsou zachovány pouze po velmi omezenou dobu v závislosti na prostředí, ve kterém je používána. Při běžném používání u ní po 3 - 8 hodinách dochází k významnému zakoncentrování nebezpečných částic (bakterie, viry atd.) v nanovlákenném filtru a v kontaminovaném prostředí je tedy nutno ji často měnit. Samotná nanovlákenná struktura není ošetřena žádnou antimikrobiální úpravou.

Sterilizace roušky:
V nutných případech lze roušku 1 - 3× sterilizovat. Výrobce ke sterilizaci doporučuje dezinfekční prostředek SPURTEX Unisanol.

Kód:  SPUR018
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  540403049
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB12