Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k 27" Lenovo C27-35 Raven Black

Na této stránce najdete dotazy týkající se 27" Lenovo C27-35 Raven Black, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu 27" Lenovo C27-35 Raven Black teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k 27" Lenovo C27-35 Raven Black váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
27" Lenovo C27-35 Raven Black - LCD monitor
27" Lenovo C27-35 Raven Black
Není dostupné
Dobrý den, koupil jsem u vás tento monitor, zapojil do nového PC - pomocí vašeho kabelu dport (PC) a hdmi (monitor) - a objevila se hláška "no signal". Z krátkého manuálu vidím jen, že bych měl "stáhnout drivery", např pomocí QR kódu. To tedy vážně nechápu jak - mohu drivery stáhnout pomocí telefonu (QR kód), ale jak je dostanu do PC, nebo jak je stáhnu přímo přes PC, když monitor neběží? Děkuji za radu. Už jsem proběhl nějaká fóra, ale poradit si stímhle dilematem vejce-slepice nedokážu! Jan Papaj
Dobrý den. Odhaduji, že ty rozměry nejsou uvedeny správně. Jednoduchým výpočtem by to v našem prostoru nedalo úhlopříčku 27". Můžete to prosím upřesnit? Kvůli velikosti niky potřebuji znát. Děkuji.
P-DC1-WEB08