Obnovit stránku

Diskuze k 32" Metz 32MTB2000

Na této stránce najdete dotazy týkající se 32" Metz 32MTB2000, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu 32" Metz 32MTB2000 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k 32" Metz 32MTB2000 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
32" Metz 32MTB2000 - Televize
32" Metz 32MTB2000
Skladem > 5 ks
4 190,-
Koupit
Neni to DVB-T2 Tv...!!!!
Dobrý den,prosím: 1) Je manuál v balení ? 2) V popisku je uveden duální tuner. To znamená, že se lze na jeden program dívat a druhý nahrávat na flash disk? 3)V jakém formátu televize nahrává na flash disk? Lze nahraný pořad přehrát v jiných zařízeních?
podporuje apple tv?
Dobrý den, má televize časovač vypnutí i časovač zapnutí? Aby šlo nastavit za jakou dobu se TV zapne a vypne v konkrétní čas a den. Děkuji
Nutno dokoupit STTPBOX, jinak si neškrtnete...?? Má pouze starý standard DVB-T..??. I když je udáváno jinak... Ale jako monitor k počítači to stačí... ??
Mohu se zeptat jestli je televize vhodná pro hraní na x-box?
Mohu se zeptat jestli je televize vhodná pro hraní na x-box?
Dobrý den chci se zeptat, je tato televize kompatibilni s PS4? Předem dekuji za odpoved
Dobrý deň, televízor by som potreboval zavesiť na stenu .. potrebujem ho aj nakloniť smerom domu aj pootočiť do strany. Viete mi doporučit takýto držiak ktorý na túto TV bude sedieť ?
Koupil jsem tuto TV. Konektor na sluchátka má. Když do něj dam konektor od sluchátek,tak se nic neděje. Jo a v návodu jsou všechny konektory popsané a tenhle ne! Když to nic nedělá mám TV reklamovat?
P-DC1-WEB08