Diskuze k 43" Samsung UE43TU7092
Na této stránce najdete dotazy týkající se 43" Samsung UE43TU7092, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu 43" Samsung UE43TU7092 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k 43" Samsung UE43TU7092 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
43" Samsung UE43TU7092 - Televize
43" Samsung UE43TU7092
Prodej skončil
Příslušenství Poradna a návody 58 Recenze 10
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda televize podporuje aplikaci Twitch. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co znamenají ty určité čísla u názvu televize (např. 43", 55", 75" atd.) Předem děkuji za odpověď. :-)
Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli tato televize je idealni pro PS5. Dekuji predem.
Dobrý deň, chcem sa informovať či zrkadlenie obrazu z mobilu do TV ide akýmkoľvek telefónom. Ďakujem
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli tato TV podporuje kabelovou TV?
Dobrý den, lze prosím k TV 43" Samsung UE43TU7092 instalovat středový stojan místo postranních nožiček?