Questions and answers: 50" Samsung QE50Q80T
This page contains frequently asked questions about 50" Samsung QE50Q80T. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 50" Samsung QE50Q80T. They will be answered by our specialists.
50" Samsung QE50Q80T - Television
50" Samsung QE50Q80T
Discontinued
Accessories Help and manuals 23
Prosím jaký fixní držák na zeď je nejvhodnější? Pokud možno bezmezerový. Děkuji
htěl bych se zeptat kolik má tv reproduktorů a jaký mají výkon. děkuji
chtěl bych se zeptat kolik má tv reproduktorů a jaký mají výkon. děkuji
Je zde možnost, stáhnout z appstore TV aplikace Plex a aplikace Xplay ?
Dobrý den, můžete prosím tedy zde uvést jak je to s temi Hz??!!! V popisu TV je uvedeno 100Hz, a čtu tady, že to je až od velikosti 55", tak jak tedy? Děkuji.