Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k 55" LG OLED55E9PLA

Na této stránce najdete dotazy týkající se 55" LG OLED55E9PLA, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu 55" LG OLED55E9PLA teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k 55" LG OLED55E9PLA váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
55" LG OLED55E9PLA - Televize
55" LG OLED55E9PLA
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Túto TV prezentujete so zľavou 80 eur s kódom, ale kód nejde použiť pod cenu 1320, aj keď je pri produkte vypočítaná cena s použitím kódu, je to chyba alebo úmysel?
Má tu někdo další problém s tím, že co chvílí na pár sekund vypadne zvuk? Netflix jede OK, ale jakmile pustím něco přes HDMI, tak zvuk co chvíli, tak na 1-3 sekundy, vypadne. Prakticky to znemožňuje používání zabudovaných reproduktorů, což je docela problém.
Jde nějak zjistit, kolik hodin už má TV naběháno? V jiných regionech to jde, ale na této TV to nikde není.
Dobrý den, lze k této televizi připojit myš a klávesnici (ideálně BlueTooth)?
Má televize hlasové ovládání v češtině? Děkuji
Dobrý den. Je u této TV přívodný kabel odpojitelný? A má délku alespoň 1,5m? Potřeboval bych jej protáhnout tunelem na kabeláž ve zdi za TV. Děkuji. S pozdravem
P-DC1-WEB22