Obnovit stránku

Diskuze k ADATA UV150 16GB červený

Na této stránce najdete dotazy týkající se ADATA UV150 16GB červený, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ADATA UV150 16GB červený teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ADATA UV150 16GB červený váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ADATA UV150 16GB červený - Flash disk
ADATA UV150 16GB červený
Skladem > 10 ks
199,-
189,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, mám dotaz ohledně možnosti použití tohoto flashdisku k nahrávání z TV, popř doporučení jiného. Děkuji za odpověď.
dobry den, ktore USB 3.0 kluce 16GB su podporovane Win 10 ? dakujem
Dobrý den, můžete mi poradit software, který tento disk natvrdo zformátuje? Vyštrachal jsem program Killdisk, kterým, jsem tento disk skutečně zabil. Potřeboval jsem bootovat formátování z USB, kvůli zformátování Windows, jenže teď s diskem USB nejde nic dělat, Windowsy sice tútnou, ale disk USB se už nenačte. Děkuji.
Dobrý tato, tato flashka nefunguje na většině PC pod Windows 10! Je to vlastnost té flashky, že chybí podpora Windows 10 nebo je to na reklamaci?
Dobrý den, jaká je udávaná rychlost zápisu? Flash disk jsem dostal na vánoce a při kopírování rychlost kolísá mezi 5-25 MB/s je to jako na houpačce. Počítačem to není, ve stejném portu na ext.HDD zapisuju 107MB/s stabilně. Děkuji
P-DC1-WEB18