Obnovit stránku

Diskuze k Adobe Acrobat Standard WIN CZ (BOX)

Na této stránce najdete dotazy týkající se Adobe Acrobat Standard WIN CZ (BOX), na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Adobe Acrobat Standard WIN CZ (BOX) teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Adobe Acrobat Standard WIN CZ (BOX) váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Adobe Acrobat Standard WIN CZ (BOX) - Kancelářský software
Adobe Acrobat Standard WIN CZ (BOX)
Skladem > 5 ks
8 809,-
7 690,-
Koupit
Příslušenství Poradna 4

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, v parametrech produktu Adobe Acrobat Standard WIN CZ (BOX) máte uvedeno, že je licence určena pro domácnosti i pro firmy. Nicméně taky máte v parametrech uvedeno, že jde o Adobe Acrobat Professional a ne o verzi Standard. Mám tedy samozřejmě obavu, že se všechny parametry týkají verze Professional a ne Standard. Je tedy licence Standard určena také pro firmy, nebo jen pro domácnosti?
Dobrý den, krabicovou verzi máte uvedenou jako nepřenositelnou licenci, jedná se tedy pouze o možnost jedinné instalace, tj. např. po havárii disku nebude možné provézt znovu instalaci? (z důvodu již jednou použitého lic. čísla). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jaké funkce pro tvorbu a editaci PDF umožňuje tato verze? Z webu Adobe to nelze zjistit Děkuji
Dobrý den, zakoupila jsem elektronickou licenci, zřídila jsem si účet ADOBE, kde je uvedeno mj. seriové číslo mého produktu - je to onen aktivační kód? Po zadání tohoto 24místného čísla pro aktivaci mám opakovaně hlášku, že kód je neplatný. Anebo mi aktivační kód k mé licenci ještě přijde dodavatelem mejlem? Předem děkuji, jsem v tomto bohužel úplný laik.
P-DC1-WEB23