Obnovit stránku

Diskuze k Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – bílý

Na této stránce najdete dotazy týkající se Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – bílý, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – bílý teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – bílý váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – bílý - Zvlhčovač vzduchu
Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – bílý
Skladem > 5 ks
2 290,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je možné u tohoto zvlhčovače ionizace vypnout, pokud bych si to přála? Děkuji, Radka
Dobrý den, je potřeba u tohoto produktu řešit výměnu filtrů? Děkuji za odpověď.
Zdravím. Náhradní filtry najdu kde? Cena? Díky.
Dobrý den, návod k přístroji je vcelku nicneříkající. Nastavím přístroj na požadovanou 30 % vlhkost, avšak ten jede celou noc, až jej musím vypnout manuálně, protože v pokoji je kolem 50 %. Vypozoroval jsem, že tenhle rozpor mezi požadovanou a dosaženou vlhkostí nastává nejčastěji se zapnutou ionizací. Nevím tedy, jestli je to chyba nebo vlastnost. Dále mně vadí pípnutí u každého nastavení, nejde to vypnout jinak než způsobem, který by mě připravil o záruku? Přeci jen je přístroj umístěn v dětském pokoji. Děkuji
jaký typ a druh oleje na aromaterapie použít nebo od Beurer mám ale tu skoro není ani cítí
Jak je možné vypnout podsvícení nádobky s vodou? V recenzích se píše, že to jde, ale v návodu to popsáno není. Díky.
Dobrý den, nevím, jestli jsem přehledla nebo nenašla, ale potřebovala bych vědět, zda přístroj vypouští teplou nebo studenou mlhu. Děkuji.
dobrý den, máme tento zvlhčovač. bohužel jsem při čištění nádoby na vodu použila moc horkou vodu a nádoba se zdeformovala. jde dokoupit tento zásobník, prosím?
Dobrý den,jak často by se měl měnit filtr?Děkuji za odpověď
Dobrý den. Co prosím znamená " Produkt je lokalizovaný pro CZ"?
P-DC1-WEB24