Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Diskuze k Aligator K50 eXtremo LTE oranžový

Na této stránce najdete dotazy týkající se Aligator K50 eXtremo LTE oranžový, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Aligator K50 eXtremo LTE oranžový teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Aligator K50 eXtremo LTE oranžový váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Aligator K50 eXtremo LTE oranžový - Mobilní telefon
Aligator K50 eXtremo LTE oranžový
Skladem > 5 ks
2 499,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, mám pár dotazů k telefonu Aligator K50 eXtremo LTE. 1/ Telefon má wifi i mobilní data LTE, funguje také jako wifi hot-spot, resp. lze použít jako mobilní modem např. pro notebook ? 2/ Telefon má bluetooth, bude fungovat s bluetooth handsfree - auto, sluchátka ? Setkal jsem se už s telefonem, který bt měl ale jako hf nefungoval. 3/ Má telefon funkci budíku/časovače ? 4/ Jaká je +/- výdrž baterie při osazení dvěma sim a pohybu ve volném terénu s voláním cca 10 min denně ? Děkuji za odpovědi
ma tento telefon funkciu na kazdy kontakt ina melodia ? Na sms vlastna melodia? na budik vlastna melodia? planovane zap. vyp. mobilu?
Dobrý den, má tento telefon dotykový display jako třeba EVOLVEO Strongphone X4? Díky za odpověd a přeji hezký den
Dobrý den. Jaká je přibližná velikost písmen při psani sms a na displeji-daji se zvětšit.Při volani a sms zprav se zobrazí -jméno i čislo volajiciho.
Dobrý den, pořídili jsme mobilní telefon Aligator K50 Extremo s tím že jsme byli ujištěni, že v něm je nainstalována plně funkční aplikace Whatsapp. Bohužel se nám nedaří uskutečnit whatsapp volání a whatsapp video hovor. Jdou pouze psát textové zprávy. Tato aplikace je navíc v angličtině. Vzhledem k tomu, že je tento telefon určen pro staršího člověka, tak se jedná o komplikaci, protože potřebuje spíše volat než vyťukávat zprávy. Mohli byste mi prosím napsat zda z tohoto telefonu lze uskutečnit whatsapp volání nebo video hovor a zda lze přepnout tuto aplikaci do češtiny? Děkuji předem za rychlou odpověď.
Dobrý den! Jdou na telefon nainstalovat offline Mapy.cz?
P-DC1-WEB24