Obnovit stránku

Diskuze k Aligator RX800 eXtremo 64GB oranžová

Na této stránce najdete dotazy týkající se Aligator RX800 eXtremo 64GB oranžová, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Aligator RX800 eXtremo 64GB oranžová teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Aligator RX800 eXtremo 64GB oranžová váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Aligator RX800 eXtremo 64GB oranžová - Mobilní telefon
Aligator RX800 eXtremo 64GB oranžová
Skladem > 5 ks
4 995,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Jaký je výrobce procesoru? Děkuji Honza
bylo by možné koupit bez toho předplatného aby byl mobil levnější? protože když tam k němu byli zadarmo antivirusi tak byl dražší.
Telefon má samostatný slot na paměťovou kartu, nebo se dává paměťová karta na místo druhé SIM?
Dobrý den, budete mít k tomuto telefonu pouzdro?
Dobrý den, vodotěsnost konektorů zajišťuje záslepka nebo jsou vodotěsné samy o sobě děkuji.
Dobrý den, lze připojit k PC a stahovat data ? Děkuji
Akym sposobom sa da tymto mobilom pripojit na skrytu WiFi siet ? Ked zvolim volbu "Pridat siet" a zadam vsetko potrebne (ssid, kodovanie, heslo), mobil si sice pameta tuto rucne definovanu siet, ale nikde nevidim ziadny volbu ako ju zvolit aby ju pouzival. Ked na sieti zapnem vysielanie SSID tak mobil sa pripoji bez problemov, ale bez vysielaneho SSID ho neviem prinutit aby siet pouzival. Ako sa da toto vyriesit ?
jak to vypadá, už Aligator poskytuje aktualizace, alespoň ty bezpečtnostní nebo je to jako u RX600, tedy tovární Android a nazdar?
Pokud jsem správně pochopil popis má tento telefon čistý android bez nástavby. Je tomu tak? Děkuji.
Dobrý den,zakoupil jsem tento telefon,ale venku je strašně špatně slyšet že sluchátka.Je naplno a není skoro rozumět.Mam to řešit reklamací?
P-DC1-WEB08