Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Diskuze k ALVEUS Cortina 20 - G 91 černá

Na této stránce najdete dotazy týkající se ALVEUS Cortina 20 - G 91 černá, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ALVEUS Cortina 20 - G 91 černá teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ALVEUS Cortina 20 - G 91 černá váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ALVEUS Cortina 20 - G 91 černá - Granitový dřez
ALVEUS Cortina 20 - G 91 černá
Skladem > 5 ks
2 689,-
Koupit
Poradna 4

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, zakoupila jsem si nedávno tento dřez s ohledem na příznivou cenu a na užitné vlastnostmi, které jsou popsány u výrobku - odolnost proti mechanickému poškození, proti vysoké teplotě atd. K výrobku je však přiložen návod k použití, ve kterém se zakazuje i použití mycí hubky hrubší stranou, položení horkého nádobí apod. Záruka je sice 5 let, nevztahuje se však na vady vzniklé chybným používáním. Jde tedy o opravdu kvalitní dřez, nebo ho raději vrátit a podívat se po jiném?
Dobry den . Je mozne ho dat do skrinky 45 cm ?
Dobrý den, jaká je délka hrany u otvoru na baterii tzn od začátku kraje dřezu po začátek vaničky
Dobrý den, chtěli bychom k tomuto dřezu pořídit tuto baterii Odkaz do neznáma . Je možné to napojit?
P-DC1-WEB03