Obnovit stránku

Diskuze k AlzaEco prací gel na dětské prádlo 3 l (60 praní)

Na této stránce najdete dotazy týkající se AlzaEco prací gel na dětské prádlo 3 l (60 praní), na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu AlzaEco prací gel na dětské prádlo 3 l (60 praní) teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k AlzaEco prací gel na dětské prádlo 3 l (60 praní) váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
AlzaEco prací gel na dětské prádlo 3 l (60 praní) - Eko prací gel
AlzaEco prací gel na dětské prádlo 3 l (60 praní)
Skladem > 10 ks
279,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zaujímalo by ma prečo je v popise uvedené "obsahuje aktívne zložky, ktoré ju rozjasnia" a v zložení zasa "neobsahuje optické zjasňovače"
proč není u výrobku specifikováno složení? Co je to za mýdlo? Co jsou to za enzymy a co za povrchově aktivní látky? Kolik je tam sody? Co je tam za parfém a konzervant? Vůbec nechápu smysl takového složení.
Můžete mi prosím napsat, kdo pro vás. Tyto produkty vyrábí a pridat ve větším (čitelném) rozlišení fotku s popisem výrobku? Dekuji.
Dobrý den, byla jsem nadšená myšlenkou Alza ECO výrobků, ale přítomnost konzervantu MIT/CMIT v Sensitive výrobku je velkým zklamáním. Stejně jako fakt, že tento konzervant není specifikován na obale. Nejsem hysterická biomatka, ale člověk s alergií způsobenou právě prací v chemickém průmyslu. Naprostá většina eco výrobců, kterým je možné důvěřovat, uvádí přesné názvy, popř. umožní stažení bezpečnostního listu výrobku. I tak je stále možné zachovat obchodní a výrobní tajemství.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li je prací gel určen pro miminka od narození. Nikde není specifikováno, pouze je psáno na dětské prádlo. Děkuji za odpověď LK
P-DC1-WEB18