Obnovit stránku

Diskuze k AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m

Na této stránce najdete dotazy týkající se AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m - Video kabel
AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m
Skladem > 10 ks
199,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Přenese 75hz ? A 1920x1080? A freesync? Děkuji
Aký je rozdiel medzi DVI-D a dualink DVI-I
Dobrý den když mám 60hz a pripojim k tomu ten kabel DVI-D tak jestli tam budu mít 144hz nebo tam budu mít jenom 60hz Děkuji.
Je tento kabel vhodný k propojení monitoru BenQ GW2270 a PC Acer Aspire TC-886 Gaming? Případně doporučte jiný, bez redukce. Díky G.H.
Dobrý den, můžete mi prosím sdělit zda je tento kabel vhodný pro připojení monitoru s rozlišením Quad HD (2560 × 1440), který má obnovovací frekvenci 70Hz? Děkuji
Dobrý den, přenáší tento kabel DVI také audio do monitoru? Připojil bych ho ke grafické kartě Sapphire Pulse Radeon RX 550 4G OC. Přenáší normálně DVI zvuk, nebo snad potřebuji nějaký speciální s aux kabelem? Děkuji za odpověď.
Jde s tím propojit TV a Settopbox?
P-DC1-WEB17