Obnovit stránku

Diskuze k APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky

Na této stránce najdete dotazy týkající se APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky - Záložní zdroj
APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky
Skladem > 5 ks
6 519,-
6 399,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možné u této UPS vypnout/editovat funkci ECOControl, případně jaké má nastavené proudové prahy pro vypnutí ostatních zařízení.
Dobry den, zakupil som si tento produkt a nebol tam k tomu RJ45 - USB kabel. Viete mi dodat aj ten? Alebo da sa u vas kupit? Potrebujem spojit QNAP NAS s tymto APC UPS a ked som ich spojil pomocou RJ45 - RJ45 kabla, NAS ho ani nezaregistroval. Podla informacii na stranke vyrobcu (Odkaz do neznáma alebo Odkaz do neznáma byva sucastou aj tento kabel. Dakujem.
Je možné napojiť tento záložny zdroj k DiskStation DS920+ a DS918+ a ovládať ho v DSM, aby synology vedelo ze má začať proces vypnutia ak príde k výpadku prúdu ?
Dobrý den, jaký typ baterie tato UPS používá? Resp. potřebuji pro tuto UPS novou baterii. Můžete mi doporučit?
Dobrý den, ty 3 zásuvky s přepeťovou ochranou jsou chráneny přes AVR nebo jenom pojisku proti rázu?
P-DC1-WEB23