Obnovit stránku

Diskuze k ASROCK J5040-ITX

Na této stránce najdete dotazy týkající se ASROCK J5040-ITX, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ASROCK J5040-ITX teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ASROCK J5040-ITX váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ASROCK J5040-ITX - Základní deska
ASROCK J5040-ITX
Není dostupné
Příslušenství Poradna 10

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

V popise je podpora Windows. Bude možne dosku rozbehnut s Linuxom (Ubuntu 20.04)? Ďakujem
Jakého formátu je HDMI konektor chtěl bych to připojit k televizi.Děkuji
Nevíte, kdy bude k dispozici?
Dobrý den. Jaká je prosím doporučená operační paměť pro model desky ASROCK J5040-ITX? V doporučeném konfigurátoru tato deska chybí. Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, chci se zeptat chci zapojit tuto základní desku do nonstop provozu čili 24hod. denně a bude na ni připojený usb hub 3.0 Ted zvažuji kolik nebo jaká bude spotřeba čistě základní deska + disk ssd 128GB a poté mě zajímá jaký bude odběr s připojeným a plně zatíženým usb hub 3.0 se 16 porty. Také zvažuji co je lepší 1x 16port usb hub 3.0 nebo 2x 10 port usb hub 3.0 do každého usb 3.0 základní desky jeden? Zdroj sfx kolem 500W viz zvažovaný usb hub 3.0 https://www.alza.cz/i-tec-usb-3-0-charging-hub-16port-power-adapter-90-w-d5560566.htm?o=30 Rád si nechám poradit :) Děkuji moc
Dobrý den, po instalaci Windows vše běží, bohužel jen do té doby, než si systém stáhne ovladače na integrovanou grafiku. Je jedno jestli použiji dodané z CD,nebo z windows update. Vždy spadne systém a musí se odinstalovat grafické ovladače , které si windows samozřejmě znovu nainstaluje a koloběh zase začne. Win jsem několikrát přeinstaloval a ostatní komponenty běží správně. Nesetkal se s tím někdo? než ji do 14 dnů vrátím.
Dobrý den u této desky jde do M.2 slotů vložit SSD disk nebo je pouze jen na WiFi modul ?
Aky aktivny chladic je kompatibilny s touto doskou? Neviem nikde najst udaje o rozmeroch dier na chladic. Vdaka
Dobrý den, bude tento výrobek v blízké době k dispozici, nebo bude nahrazen novější verzí? Děkuji. JM
Dobrý deň, máte prestavu kedy bude tovar k dispozicií? Tyzden ? mesiac? nikdy ?
P-DC1-WEB24