Obnovit stránku

Diskuze k AXAGON ADA-10 MINI

Na této stránce najdete dotazy týkající se AXAGON ADA-10 MINI, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu AXAGON ADA-10 MINI teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k AXAGON ADA-10 MINI váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
AXAGON ADA-10 MINI - Externí zvuková karta
AXAGON ADA-10 MINI
Skladem > 10 ks
199,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zdravím, rád bych se zeptal, jestli externí zvuková karta AXAGON ADA-10 MINI bude fungovat i ve windows 10. Díky za odpověď.
Prosím Vás, funguje to na canon 550d s redukci pres mini usb jako realtime monitor zvuku?
Funguje to na ps3
Dá se to použiť na xbox one?
Bude fungovat tato externí zvuková karta i na sluchátka c-tech raiden
Je vhodná pro volání na skype ? Vyřeší to problém se šumem ?
Dobrý den, je možno použít v autě stylem že zapojím tuto kartu do autorádia a do karty strčím jack z mobilu? Bude hrát hudba? Doufám ze je mije dotaz pochopitelný a předem děkuji za odpověď.
Bude mi to fungovat když v nastavení u mojí karty je křížek a když něco zapojíme do Jacku tak z toho nejde zvuk ?
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či mi v menu nahrávacích zariadení ukáže mikrofón, ktorý zapojím do konektoru na mikrofón. Len sa chcem presvedčiť, aby som zle nekúpil...
Mám notebook iba z jedným jackom kupil som si redukciu a nefunguje to berie mi iba slúchadlá a mikrofón mi neukazuje. Bude to pomocou tejto katry fungovat?(Na notebooku ma jack pre sluchadla s mikrofónom)
WEB3