Obnovit stránku

Diskuze k BLUE Yeti Blackout

Na této stránce najdete dotazy týkající se BLUE Yeti Blackout, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu BLUE Yeti Blackout teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k BLUE Yeti Blackout váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
BLUE Yeti Blackout - Mikrofon
BLUE Yeti Blackout
Prodej skončil
Poradna 16 Recenze 6

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Prosim da sa dat z blue yeti tu nohu a da sa nan dat popfilter
Je výhodné si kupovat stojan na tenhle mikrofon. a jaký děkuji
Dobrý den jsem streamer her a natacim hry je tento mikrofon pro tyhle věci dobrý ??? Muže se to zapojit USB do Ps4 a bude mikrofon zapli a fungovat jako v pc
Dobrý den chci se zeptat jestli tady na tento mikrofon půjde dát nastavitelné rameno. A popřípadě jaké , ale hlavně ne toto https://www.alza.cz/blue-radius-ii-stribrny-d5123071.htm rád bych si ho chtěl zavěsit nad monitor
Hello. Why this one costs 3759 and the new one https://www.alza.cz/blue-yeti-blackout-d4949488.htm?o=1 costs 3682?
Mam mikrofon Blue Spark a tesne po zaruce zacaly potize s pripojovacim konektorem na strane mikrofonu. Kdo poskytuje pozarucni servis?
Dobrý den, chci se zeptat, zda je mikrofon kompatibilní s windows 10. Na jiných stránkách píší, že není. Děkuji.
jde oddělit mikrofon od stojanu?
Dobrý deň, potreboval by som poradiť asi ohľadom nastavenia mikrofónu. Mám mikrofón trošku doladený cez Voice Meeter, ale mám menší problém. Keď prestanem rozprávať / mikrofón prestane zaznamenávať zvuk, mikrofón sa postupne zoslabuje až nastane úplné ticho, a keď znovu niečo poviem tak sa zase "zapne", čo celkom kazí celkový dojem. Mohli by ste mi nejako poradiť, ako nastaviť aby mikrofón neustále nahrával zvuk, aj keď nerozprávam? Radšej aby tam boli počuť minimálne zvuky v pozadí, ako keby malo byť úplné ticho.
Aká bude cena ked sa znova začne predávať
P-DC1-WEB28