Obnovit stránku

Diskuze k BOSCH Sada vrtáků, 3ks

Na této stránce najdete dotazy týkající se BOSCH Sada vrtáků, 3ks, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu BOSCH Sada vrtáků, 3ks teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k BOSCH Sada vrtáků, 3ks váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
BOSCH Sada vrtáků, 3ks - Sada vrtáků do dlažby
BOSCH Sada vrtáků, 3ks
Skladem > 10 ks
409,-
379,-
Koupit
Poradna 15 Recenze 69

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl v těchto dvou produktech? https://www.alza.cz/hobby/bosch-40dilna-sada-x-line-titan-d3912835.htm?o=1 https://www.alza.cz/hobby/bosch-40dilna-sada-x-line-d466697.htm Děkuji za radu
Titan, chemická značka Ti, (lat. Titanium) je šedý až stříbřitě bílý, lehký kov, poměrně hojně zastoupený v zemské kůře. Je poměrně tvrdý a mimořádně odolný proti korozi i ve slané vodě. Při teplotách pod 0,39 K se stává supravodičem I typu. Jeho výrazně většímu technologickému uplatnění brání doposud vysoká cena výroby čistého kovu. Hlavní uplatnění nalézá jako složka různých slitin a protikorozních ochranných vrstev, ve formě chemických sloučenin slouží často jako složka barevných pigmentů. Ví tohle tvůrce reklamy ? Jak by vyrobili vrtáky z TITANU ? Leda z titanové slitiny, reklama je zavádějící.
Dobrý den, jsou průměry vrtáků univerzální a dají se použít i do vrtaček jiných značek nebo je sada určena pouze do nářadí Bosch?
Dají se šroubováky použít přímo do vrtačky? Je to jako akušroubovák? Děkuji, Eva
Dobrý den, jdou vrtáky použít k vrtačkám Black and Decker? Děkuji!
Bude tato sada Bosch pasovat i na aku vrtačky power plus
Dobrý den, obsahuje sada ruční šroubovák?
Dobrý den, dají se šestihranné bity přímo uchytnout do tří čelisťového sklíčidla na Bosch GSB 12V-15?
Prosím hloupá otázka který vrták do panelu?
Dobry den, sedi na Bosch EasyDrill 12? Dekuji
P-DC1-WEB29