Obnovit stránku

Diskuze k BOSCH X-Line titan, 30ks

Na této stránce najdete dotazy týkající se BOSCH X-Line titan, 30ks, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu BOSCH X-Line titan, 30ks teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k BOSCH X-Line titan, 30ks váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
BOSCH X-Line titan, 30ks - Sada vrtáků
BOSCH X-Line titan, 30ks
Skladem 4 ks
549,-
519,-
Koupit
Poradna 15 Recenze 69

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl v těchto dvou produktech? https://www.alza.cz/hobby/bosch-40dilna-sada-x-line-titan-d3912835.htm?o=1 https://www.alza.cz/hobby/bosch-40dilna-sada-x-line-d466697.htm Děkuji za radu
Titan, chemická značka Ti, (lat. Titanium) je šedý až stříbřitě bílý, lehký kov, poměrně hojně zastoupený v zemské kůře. Je poměrně tvrdý a mimořádně odolný proti korozi i ve slané vodě. Při teplotách pod 0,39 K se stává supravodičem I typu. Jeho výrazně většímu technologickému uplatnění brání doposud vysoká cena výroby čistého kovu. Hlavní uplatnění nalézá jako složka různých slitin a protikorozních ochranných vrstev, ve formě chemických sloučenin slouží často jako složka barevných pigmentů. Ví tohle tvůrce reklamy ? Jak by vyrobili vrtáky z TITANU ? Leda z titanové slitiny, reklama je zavádějící.
Dobrý den, jsou průměry vrtáků univerzální a dají se použít i do vrtaček jiných značek nebo je sada určena pouze do nářadí Bosch?
Dají se šroubováky použít přímo do vrtačky? Je to jako akušroubovák? Děkuji, Eva
Dobrý den, jdou vrtáky použít k vrtačkám Black and Decker? Děkuji!
Bude tato sada Bosch pasovat i na aku vrtačky power plus
Dobrý den, obsahuje sada ruční šroubovák?
Dobrý den, dají se šestihranné bity přímo uchytnout do tří čelisťového sklíčidla na Bosch GSB 12V-15?
Prosím hloupá otázka který vrták do panelu?
Dobry den, sedi na Bosch EasyDrill 12? Dekuji
WEB12