Obnovit stránku

Diskuze k BRAUN MQ 70 BK

Na této stránce najdete dotazy týkající se BRAUN MQ 70 BK, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu BRAUN MQ 70 BK teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k BRAUN MQ 70 BK váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
BRAUN MQ 70 BK - Nádoba
BRAUN MQ 70 BK
Skladem > 5 ks
1 199,-
1 029,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je Braun Multiquick 5, 7 kompatibilní i s 9? Děkuji.
Dobrý den, chci dokoupit mixovací nádobu k sadě tyčového mixéru Braun MultiQuick 9. Je tato nádoba kompatibilní i s verzí 9? Děkuji.
Dobrý den, co přesně je součástí tohoto výrobku? Pouze nádoba s uzávěrem? Nebo i sekací nůž či jiné příslušenství? Děkuji za odpověď.
Dobrý deň, pred pár dňami som zakúpila Braun MQ9038 (Spice). Je Braun MQ70 kompatibilný s týmto mixérom? Vopred ďakujem.
> Braun Multiquick 5/7 Su 5 a 7 cisla serii alebo konkretnych modelov? Da sa predpokladat kompatibilita s "BRAUN MQ 725"? Vdaka
Dobrý den, mám od Vás pár let Ponorný mixér Braun MQ545 Aperitive a chci se zeptat jestli dokážu váš BRAUN MQ 70 BK na to napojit. Děkuji.
Dobrý den, máme tyčový mixér ponorný Braun multiquick 9. Chtěli bysme dokoupit BRAUN MQ 70 BK, ale jsem chtěl bych zeptat může tato příslušenství nařezat kostky?
Dobry den, Braun MQ70BL aj hnetie cesto ako na obr. 2? Lebo v technickom popise to nie je...
P-DC1-WEB13