Obnovit stránku

Diskuze k Call of Duty: Black Ops 3

Na této stránce najdete dotazy týkající se Call of Duty: Black Ops 3 , na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Call of Duty: Black Ops 3 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Call of Duty: Black Ops 3 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Call of Duty: Black Ops 3  - Hra na PC
Call of Duty: Black Ops 3
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň,ktorá hra je najnaročnejšia na hádver,alebo jedna z najnáročnejšich?Akú by ste mi doporučili? Môj PC: Gpu:GTX 1080 Cpu:i7 5930k Ram:32gb HDD:4tb SSD:1tb
Dobrý den, je to verze PC ?? a potřebuji internet??
Dobrý deň, mám otázku. Zvládol by túto hru môj notebook MSI GE70 2OD-227CZ, niesom si istý procesorom kedže má základnú frekvenciu 2,4GHz a daná hra potrebuje 2,9GHz, samozrejme má turbo na 3,2GHz ale neviem ako dlho by vydržalo zapnuté ak by som danú hru plánoval hrať 3hod. v kuse. Vopred ďakujem za odpoveď.
Dobrý den, měl bych zájem o Vámi nabízenou hru, určenou pro PC s objednávacím kódem WG497b. Na ilustračním obrázku je v pravém horním rohu uvedeno PC DVD ROM, v informacích o hře také, ale níže v platformě jsou pouze v nabídce PS4, PS3, Xbox One a Xbox 360. Nejsem si tudíž úplně jistý, zda je tato hra určena pro klasický herní počítač...? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, chci se zeptat, jestli tato hra je pro pc, jelikož tam máte napsáno "Xbox One - krabice". A taky prosím napište kde se tato hra aktivuje. Děkuji.
Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa dá hra aktivovať na Steame a hrať cez Steam.
P-DC1-WEB14