Obnovit stránku

Diskuze k CONCEPT ZV2000 Perfect Air

Na této stránce najdete dotazy týkající se CONCEPT ZV2000 Perfect Air, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu CONCEPT ZV2000 Perfect Air teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k CONCEPT ZV2000 Perfect Air váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
CONCEPT ZV2000 Perfect Air - Zvlhčovač vzduchu
CONCEPT ZV2000 Perfect Air
Skladem > 5 ks
2 499,-
1 999,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Do you have also filters for this product?
Usazuje se v okolí zvlhčovače při jeho zapnutí na nábytku a ostatních věcech tzv.bílý film (bílý povlak, prach)?
Má tento zvlhčovač samostatný senzor? A jdou do něj používat aromatické oleje?
Ionizátor a Casovac se nastavuje jak prosim?
Preco nieje mozne pouzit esencial.olej do tohto zvlhcovaca? Do vody sa pridava tak max.5kvapiek. Moze to poskodit zvhlcovac?
Zakoupil jsem tento ochlazovac a mel bych dotaz. Kdyz kliknu na 45% vlhkosti zvlhcovac se vypne. Kdyz kliknu znova na stupeň vlhkosti naskoci tam 65%. Tak klikam znova abych se dostaln a45% a zvlhčovač se opet vypne. Tak jsem mel za to, ze kdyz zadne svetylko nesviti na stupnici zvlhčení stroj jede tak mam za to ze to bezi na 45%. Rano se vzbudim a sviti svetylko na 65%. Jsem opravdu zmaten
Dobrý den, bliká tlačítko humidity a z přistroje nejde pára. Co mám dělat?
Dobry den, mám dotaz. Před 8 dny jsme si pořídili tento zvlhčovač. Týden pracoval bez problému, až do dnes. Při posledním doplnění vody do nádržky, se rozblikalo světýlko nejdříve černěně a poté bíle. Bohužel světýlko nepřestává blikat a po zkoušce navolit program, přístroj se vypne. Mám přístroj reklamovat ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, je možné vypnout ionizátor?
Ten příkon 110W není uplně málo. Jaká je hodnota minimálního příkonu/zvlhčovacího výkonu?
P-DC1-WEB07