Obnovit stránku

Diskuze k Curver Koš na špinavé prádlo 40l krémový RATTAN

Na této stránce najdete dotazy týkající se Curver Koš na špinavé prádlo 40l krémový RATTAN, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Curver Koš na špinavé prádlo 40l krémový RATTAN teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Curver Koš na špinavé prádlo 40l krémový RATTAN váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Curver Koš na špinavé prádlo 40l krémový RATTAN - Koš na prádlo
Curver Koš na špinavé prádlo 40l krémový RATTAN
Skladem > 10 ks
459,-
Koupit
Příslušenství Poradna 2

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den. Prosím o info k tomuto výrobku (Koš na špinavé prádlo Curver RATTAN STYLE 40l) Jde o rozměry, přesně řečeno o šířku, někde na netu píší 27 cm, někde 26.5 cm, bohužel i ten 0.5 cm má význam v naší malé koupelne:( Prosím o přesný rozměr tohoto koše, děkuji Mračková.
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať akej farby je daný kôš v svetlejšej variante. Je to krémová alebo béžová ? Na internete som totiž našla obe varianty a jedna pôsobí viac ako biela druhá je viac do žlta, tak by som sa rada opýtala ktorú verziu máte vy. Zhoduje sa farba produktu s fotkou, ktorá je pri tomto produkte ? Alebo je svetlejšia. Vopred ďakujem za odpoveď a prajem Vám pekný deň.
P-DC1-WEB18