Obnovit stránku

Diskuze k Dell KB-216 černá CZ

Na této stránce najdete dotazy týkající se Dell KB-216 černá CZ, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Dell KB-216 černá CZ teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Dell KB-216 černá CZ váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Dell KB-216 černá CZ - Klávesnice
Dell KB-216 černá CZ
Skladem > 10 ks
499,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, Má tato klávesnice české znaky / dvouřádkový alt / dlouhý levý shift? Děkuji.
Jakým způzobem je české provedení realizováno? Z obrázků to není poznat. Jde o EN-US klávesnici s doplněnými českými znaky napravo? Nebo jde o českou lokalizaci bez EN-US znaků? Lze objednat též EN-US variantu bez češtiny?
Je na Alze k dispozici ta podlozka pro zápěstí k této klávesnici? (jako na jedné z fotografií) Já jsem ji zde nenašel. díky
Keďže ľavý shift sa s fotkou vraj nezhoduje, napríklad taký enter sa zhoduje? Je taký úzky ako na fotke? Ďakujem
Dobrý den, klávesnice má i klávesu Fn ( modře) , stejnou modrou jsou i další funkce ve spodní řádce na klávesách =např Insert, pod ním modře Print Screen. Když podržím Fn a stisknu Insert/Print Screen, otevře se mi jakási tabulka...Jak tedy používat klávesu? Jak docílím Print Screenu? děkuji
Mám stejnou klávesnici v práci, ale je tam u s kroužkem (ů) proč tady není a jak jej tedy napíši?Děkuji za odpověď
Dobrý den je tato klávesnice odolná proti rozlití vody ?
Protože existuje jednak CZ provedení této klávesnice s písmeny [ú] a [ů] a pak také bez nich, tak se ptám, jaký typ nyní nabízíte. Na přiloženém zobrazení není bohužel CZ layout.
Dobrý den, jak je to prosím s tím stiskem více kláves (3+) najednou? V recenzích někdo píše, že mu to nefunguje, někdo, že ano.
Dobrý den, jak má klávesnice dlouhý kabel? Děkuji.
P-DC1-WEB29