Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml

Na této stránce najdete dotazy týkající se DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml - Dávkovač mýdla
DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml
Skladem > 10 ks
299,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, prosím o informaci, zda tento dávkovač mýdla Dettol je na 3 tužkové baterie, nebo na čtyři? Děkuji Miroslav
Dobrý den, chci se prosím zeptat, když dojde mýdlo, jde lahvička naplnit jiným tekutým mýdlem a znovu do dávkovače nasadit? Chci dávkovač koupit babičce, která se často nedostane do nějakých specializovaných obchodů, kde by mohla mýdla přímo od Dettol kupovat. Tak mě napadlo, jestli by to nešlo řešit takhle. Děkuji za odpověď. Tereza
Dobrý den, na obrázku u tohoto výrobku máte stříbrnou (šedou) verzi. Varianty však nabízejí jen bílou a dětskou verzi. Je možné nějak stříbrnou verzi objednat?
Dobrý den, koupila jsem vnoučatům dávkovač mýdla Dettol, chtěla jsem otevřít kryt na baterie, podle obrázku na to jdu správně, ale kryt se ani nehne. Bojím se, abych něco neulomila, může mi někdo poradit? Předem děkuji. Fleková.
dobrý den, chtěl bych se zeptat- s obrázku mi to není úplně jasné. Odkud tedy vlastně teče ona dávka mýdla? Na obrázku vidím dvě místa, a to jistou hadičku, jež drží obě dvě postavičky a také tam vidím v tomto smyslu jakousi výpust na nožičce u hlavní nádoby. Jak je to tedy konkrétně? Děkuji.
Dobrý den , jakou má dávkovač IP ochranu ?
Vyzerá presne tak ako na obrázku?
Dobrý den, prosím,lze nějakým způsobem upravit množství dávkovaného mýdla? Na dětskou ručičku je toho poměrně dost.. Děkuji za odpověď.
Mohl by mi, prosim, nekdo zmerit vysku davkovace i s mydlem? Potrebuji aby se veslo po policku... ??
Lze naplnit dávkovač desinfekcí místo mýdla?
P-DC1-WEB09