Obnovit stránku

Diskuze k Doogee S59 PRO DualSIM oranžová

Na této stránce najdete dotazy týkající se Doogee S59 PRO DualSIM oranžová, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Doogee S59 PRO DualSIM oranžová teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Doogee S59 PRO DualSIM oranžová váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Doogee S59 PRO DualSIM oranžová - Mobilní telefon
Doogee S59 PRO DualSIM oranžová
Skladem > 5 ks
5 499,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, Je tento telefon lokalizovaný pro ČR (zvláště co se týče ladění FM rádia) ? Děkuji
Dobrý den, Existuje (bezpečný) způsob, jak nahradit Baterii když už ta stará odchází? Děkuji
Dobrý den, vystupuje krytí telefonu nad úroveň displeje? Případně, lze k tomuto telefonu přikoupit ochranné sklo? Děkuji
Dobrý den. Telefon je vybavený programovatelným tlačítkem na levé straně. Bohužel jsem nikde nezjistil, jak tlačítko nastavit. V základním nastavení je tlačítko zcela bez funkce. Lze nějak zjistit, jak tlačítko programovat? Děkuji.
Dobry den. Chtěl sem se zeptat jestli mužou být v mobilu obě simkarty a datova karta současně? Každý prodejce to uvádí jinak. Děkuji. Novotný.
Dobrý den, jak moc je vodotesny? Napr. Když spadne do vany? Přežije to? Dekuji
Dobrého dne přeji.Dotaz jak je to u Doogee S59 Pro s použitím normálních sluchátek jack 3,5 mm?
Dobrý den, již jsem si ho na Alze koupil, ale chci se zeptat jestli už náhodou není na objektivech nalepené ochranné sklo z vyroby, abych přes něj nenalepil další. Protože na displeji ochr.sklo je, na objektivech si tím ale nejsem vůbec jistý .. Děkuji za odpověd
P-DC1-WEB12