Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Diskuze k DXRACER King OH/KS06/N

Na této stránce najdete dotazy týkající se DXRACER King OH/KS06/N, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu DXRACER King OH/KS06/N teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k DXRACER King OH/KS06/N váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
DXRACER King OH/KS06/N - Herní židle
DXRACER King OH/KS06/N
Není dostupné

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň, Bude sa do dodania cena ešte hýbať? Za posledné 2 týždne išla z povodnej ceny o 10€ dole a následne o takmer o 40€ hore. Ako často sa hýbe a čo ovplyvnuje jej pohyby?
Neprešli ani 3 týždne, s tým že cena išla opäť hore. K vašej odpovedi - stolička v akcii nebola a v prípade že čakáte na dodanie, tovar už zakúpený máte. Teda minimalne týmto spôsobom obchodujete aj vy -> človek si kúpi a až potom mu príde. Pre zhrnutie, dodanie stoličky ste posunuli o mesiac a pol, cenu ste dali o 50€ vyššie a mna ste odradili od jej kúpy. Dúfam že si takto budú ceny produktov strážiť aj ostatní zákazníci, vážne to stojí za to!
Dobrý den, pro jak vysoké osoby je židle vhodná, potřebuji židli pro osoby vysoké 200cm. Tuto informaci neuvádíte, ačkoliv je to dost podstatné a na ostatních stránkách tato informace běžně je. Dále se chci zeptat, zda je celá židle z PU materiálu, popřípadě které ne (zda není především podsedák látkový/hadrový)Z té 1fotografie se to opravdu poznat nedá. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude tato židle na skladě. Předem děkuji.
Dobrý den, asi před týdnem jsem si objednal tento výrobek, nevíte kdy bude skladem. Nešlo by to nějak objednat???!
Dobrý den, po sestavení židle dle manuálu nefunguje tilt/houpání. Páčka, jenž toto kontroluje, lze přepnout z jednoho stavu do druhého, slyším cvaknutí, ale bez efektu. Prosím o radu, jak postupovat. Děkuji.
P-DC1-WEB28