Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 1.5m E2WIS150A2

Na této stránce najdete dotazy týkající se ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 1.5m E2WIS150A2, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 1.5m E2WIS150A2 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 1.5m E2WIS150A2 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 1.5m  E2WIS150A2 - Přívodní hadice
ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 1.5m E2WIS150A2
Skladem > 5 ks
725,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, lze hadici použít na jakoukoliv pračku, resp. na pračku se sušičkou Samsung?
Dobrý den, jde použít k myčce nádobí, která nemá aquastop?
Dobrý den, lze tuto hadici připojovat k napouštěcímu kohoutu ve zdi vodorovně i svisle? Tedy i když kohout směřuje místo dolů do strany, takže hadice se šroubuje vodorovně? Děkuji.
Aká je životnosť tejto hadice.Cervena kontrolka nám signalizuje nutnosť výmeny koli zaúčinkovali ventylu pri poškodení vnútornej hadice,alebo signalizuje skončenie životnosti . Inými slovami hadicu je nutne vymeniť po určitej dobe (akej?),aj keď nezaucinkoval bezpečnostný ventyl?
Dobry den.Mam u vas objednanu uz pracku a chcem na nu este aj pripojkovu hadicu na pracku o rozmeroch3,80m
P-DC1-WEB03