Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Diskuze k Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem

Na této stránce najdete dotazy týkající se Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem - Kalové čerpadlo
Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
Skladem > 5 ks
3 499,-
Koupit
Příslušenství Poradna 4

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Motor bručí asi na 30%,čerpadlo nenasává.Musim pootočit rotorem kolíkem,aby se dal do pohybu a začal pracovat.Ucpaný není.Co s ním??
Dobrý den.Nedávno jsem koupil toto čepadlo a po pár přečerpání děšťové vody mi z boku těla stříká voda z malého otvoru a je u něj informativní samolepka ,ale v návodu se o tom nic nepíše.Nikdy mi z toho voda netekla.Co s tím? Děkuji
Pro jaký průměr výstupní hadice je čerpadlo konstruováno ? Jak jej spouštět do septiku? Má nějaký otvor pro uvázání provazu ? Je vhodné pro situace , když hloubka septiku je cca 4 metry a odpadní vodu potřebuji dostat 20 metrů po rovině daleko ?
Dobrý den, jaký je prosím rozměr čerpadla?
P-DC1-WEB04