Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Epson Perfection V19

Na této stránce najdete dotazy týkající se Epson Perfection V19, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Epson Perfection V19 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Epson Perfection V19 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Epson Perfection V19 - Skener
Epson Perfection V19
Není dostupné
Příslušenství Poradna a návody 37 Recenze 56
Dobrý den, navazuji na otázku, jak velký je výsledný soubor po naskenování A4 (zajímá mě jpg. v MB a výsledný možný tisk v mm): - v rozlišení 1200DPI - v rozlišení 4800DPI Případně prosím o srovnání s produktem Epson Stylus DX 6000 (s tím jsem byla několik let spokojená, ale v současnosti jsou skenované kresby tmavší) Skenuji obrázky a potřebuji, aby byla možnost tisku minimálně A1, raději A0. Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den :-)
Dobrý den, marně hledám jak nastavit odeslání naskenovaného dokumentu e-mailem. Pokud zvolím poslat e-mailem, tak se mi zobrazí hláška "chyba, podívejte se do nastavení". Nikde v návodu jsem nenašel, jak toto nastavit. Děkuji, L.Hanus
Mám skener HP Scanjet 300. Po aktualizaci Windows 10, která zrušila Adobe flash Player, přestal fungovat . Je skener Epson Perfection V19 kompatibilní s Windows 10 po zrušení Adobe flash Player? Díky Michal Matějíček
Lze odeslat sken přímo do tiskárny?
Ako mam zapojit Epson skener s micro Usb kablom?
Dobrý den, tento skener je také kopírka?
Dobrý den, dá se z této tiskárny tisknou i z mobilu bez kabelu nebo pouze z počítače.. děkuji za odpověď..
Dobrý den. Bude scanner pracovat v připojení k NB s Linux/Ubuntu 18.04? Děkuji.
Dobry den, je skener kompatibilni s MacOS Catalina? Dekuji
Je skener vybaven OCR ?
P-DC1-WEB14