Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k ETA Gratussino Bravo II 0023 90070

Na této stránce najdete dotazy týkající se ETA Gratussino Bravo II 0023 90070, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ETA Gratussino Bravo II 0023 90070 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ETA Gratussino Bravo II 0023 90070 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ETA Gratussino Bravo II 0023 90070 - Kuchyňský robot
ETA Gratussino Bravo II 0023 90070
Skladem > 5 ks
5 999,-
Koupit
Příslušenství Poradna a návody 17 Recenze 12
Dobrý den, s robotem nejsem spokojená. Vadí mi, že šlehací metla nádoby nepřiléhá ke stěnám šlehací nádoby a piškotové těsto z menšího počtu vajec vyšleháte jen velmi obtížně. Je tato vada resp. chybné technické řešení u všech robotu nebo mám vadný a je toto důvodem pro uplatnění reklamace?
Dobrý den, v popisu výrobku uvádíte i mlýnek na mák. Opravdu ho tato sada obsahuje? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, má tento model nastavitelnou výšku metly? Děkuji za odpověď, Černá.
Dobrý den bude te tento model ještě naskladňovat tento měsíc. Děkuji Staněk
Dobrý den, má robot osvětlení, aby bylo vidět do mísy při práci? Děkuji.
Není málo 800W výkonu na mletí masa strouhání zeleniny hnětení těsta některé roboty mají klidně 2200W
Dobrý den, je robot celokovový? Myslím i zvenku? Dekuji
Dobrý den, mohu dát tento mixér i do myčky (příslušenství)? V textu to neuvádíte, ale tadyOdkaz do neznáma jsem si četla, že se to dá, tak je to tedy možné nebo ne? Děkuji az odpověď, hezký den.
kdy bude dostupný?
Dobrý den, je součástí příslušenství mlýnek na ořechy. Na několik obrázcích k produktu je zobrazen. V popisu není jasné zda je součástí. Děkuji.
P-DC1-WEB18