Obnovit stránku

Diskuze k Eufy EufyCam 2C Single Cam

Na této stránce najdete dotazy týkající se Eufy EufyCam 2C Single Cam, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Eufy EufyCam 2C Single Cam teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Eufy EufyCam 2C Single Cam váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Eufy EufyCam 2C Single Cam - IP kamera
Eufy EufyCam 2C Single Cam
Skladem > 5 ks
2 999,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň. Je možné túto kameru spárovať do HOME BASE 2, alebo iba HOME BASE 2C
Je tato kamera kompatibilní s HomeBase1?
Lze provozovat samostatně bez HomeBase? Děkuji
Dobrý večer. Zakoupil jsem si na Alze IP kameru EufyCam 2C Single. Po stažení aplikace Eufy Security do mobilního telefonu s operačním systémem Android a následné registraci se mi při volbě přidat zařízení a výběru možnosti eufyCam 2C/2C Pro zobrazí informace „please add HomeBase before setup camera“. Ale HomeBase není součástí kamery a i dle Vaší reakce na dotaz v poradně ohledně tohoto zařízení být nemusí. Prosím o nápovědu, jak dále postupovat ohledně spárování a aktivace výše uvedené kamery. Předem děkuji a jsem s pozdravem
Funguje kamera s AppleHomekit, tedy kdy AppleTV je v řídící funkci a kamera se po připojení do domácí sítě ukáže jako nové příslušenství?
Otazka mozno aj na niekoho tu, je mozne napojit wifi zvoncek na kameru a nasledne na google home chalk? Ked mi niekto zazvoni pri dome aby som nemusel behat k oknu ale v pohodli sa mi to automaticky zobrazi na displeji
Je možno sledovat kameru na windows aplikaci nebo v prohlížeči?
Dobrý den, jen takový postřeh. V popisu máte napsáno že je kamera zabezpečena proti krádeži sirénou. Tento model však tuto funkci (anti-theft detection) nemá.
Dobrý den,můžu sledovat kamery z jiného prostředí, státu, když nejsem připojen na stejné wifi ? děkuji
Dobrý den, jak se dají stáhnout všechny videa z homebase do pc ? Děkuji
P-DC1-WEB17