Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Diskuze k Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum

Na této stránce najdete dotazy týkající se Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum - Chytré hodinky
Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum
Skladem > 5 ks
6 390,-
Koupit
Dobrý den, mají tyto hodinky i aktivitu sjezdové lyžování? Popřípadě jde do toho tato aktivita stáhnout? Děkuji
Dobrý den, mam huawei p30 a nově i fitbit versa 3 Jak mam nastavit celodenní připojení Bluetooth (hodinky se znovu samy nesparuji, pokud mobil bude dale jak 10 metru od hodinek a pak jej budu mit u sebe.) a jak nastavit celodenní synchronizaci, abych vše nemusela dělat ručně pres aplikaci?Děkuji
Dobrý den, umožňují hodinky také ukládat do paměti hudbu a pak ji přehrávat, když jdu třeba běhat bez telefonu, podobně jako to nabízely předchozí modely? Nebo je pouze možné přehrávat playlisty z placených aplikací (Spotify, Deezer)? Děkuji
Dobrý den, podporuje fitbit pay banku CSOB? diky
Dobrý den, nevíte zda Fitbit planuje zpřístupnit možnost poslechu hudby přes Spotify offline?
bude kompatibilní s Hzawei P30 Pro?
Dobrý den, fitbit 3 mě odmítají pustit do peněženky, abych vůbec mohla přidat platební kartu. Nejdřív chtějí nastavit PIN, ale pak hlásí chybu spojení s fitbit a do peněženky mě vůbec nepustí. Staré jedničky s tím fungovali bez problému a karty fungovaly. Odinstalovat, tovární nastavení, reset, vše vyzkoušeno a nic. 3 mě k peněžence nepustí. Když zadám jiný pin, hlásí, že je špatný, když zadám správný, hlásí chybu spojení.
Dobrý den, mám hodinky Versa 3, telefon s Androidem verze 8.0.0. Po přenastavení všeho možného, aby telefon nebral ohled na spotřebu baterie při zapnuté app Fitbit, se appka konečně začně bavit s hodinkami i když se resetujete bluethoth nebo appku. Ovšem problém je, že telefon v tomto nastaveni na baterii vydrži tak den, místo 3 dnů. Nelze nějak appku přenastavit aby nevytěžovala tolik telefon?
Dobrý den, hodinky Fitbit Versa 3 mi nechtějí ukazovat notifikace z aplikací Messenger, Whatsapp, Viber apod. Všechny aplikace mají povoleno ukazovat upozornění, přesto to nejde. Mám telefon s Androidem 11, ale v parametrech je napsané Android pouze do verze 10. Je možné, že problém spočívá v tomhle? Že notifikace nefungují z důvodu Androidu 11 v mém telefonu? Děkuji za odpověď.
Dobry den, pise sa, ze Bežná výdrž batérie je 144 h. Nie je to len preklep z maximalnej dlzky baterie? Aka je realna bezna vydrz?
P-DC1-WEB14