Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Fujifilm Instax Mini Link růžová

Na této stránce najdete dotazy týkající se Fujifilm Instax Mini Link růžová, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Fujifilm Instax Mini Link růžová teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Fujifilm Instax Mini Link růžová váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Fujifilm Instax Mini Link růžová - Termosublimační tiskárna
Fujifilm Instax Mini Link růžová
Skladem > 5 ks
2 489,-
Koupit
Zajímá mne přenosná tiskárna Fujifilm Instax Mini Link. Rád bych před nákupem znal provozní náklady, t.j. především cenu jedné fotografie. S originálními papíry výrobce to vychází na 25 Kč za kus. S náhradou termopapíru např. za typ Canon KC36IP 86x54mm/36ks se cena snižuje na cca 8 Kč. 1. Je náhrada pro tuto tiskárnu použitelná? 2. S termopapíry někteří dodavatelé současně prodávají inkoust. Potřebuje diskutovaná tiskárna kromě termosublimačního papíru ke svému provozu nějaké další provozní hmoty? Děkuji.
P-DC1-WEB17