Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Carbon Gray/Black Band

Na této stránce najdete dotazy týkající se Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Carbon Gray/Black Band, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Carbon Gray/Black Band teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Carbon Gray/Black Band váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Carbon Gray/Black Band - Chytré hodinky
Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Carbon Gray/Black Band
Prodej skončil
Příslušenství Poradna 4

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jedná se skutečně o model 010-02158-11?...Jde tedy o model s DLC úpravou lunety, mapami a safírovým sklíčkem. Pokud ano, popis hodinek nesedí úplně přesně (viz Odkaz do neznáma Děkuji za informaci.
Dobrý den, je k těmto hodinkám i voucher na Garmin Topo Czech V4 ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, má tento model prosím DLC úpravu?
Dobrý den, bohužel se mi nezobrazují některé notifikace na hodinákch po spárování. Je zvláštní, že například gmail, outlook aj se zobrazí na hodinkách ale messenger a whatsup nikoliv. přitom defaultně mám nastaveny viphone notifikace jak na outlook např. tak na messenger například. z manuálu také nejsem moudrý. Předem děkuji za odpověď, případně s kým konzulotavat. S pozdravem
P-DC1-WEB22