Obnovit stránku

Diskuze k Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate Gray Black Band

Na této stránce najdete dotazy týkající se Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate Gray Black Band, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate Gray Black Band teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate Gray Black Band váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate Gray Black Band - Chytré hodinky
Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate Gray Black Band
Skladem > 5 ks
22 990,-
19 990,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Je normální, že když mám při chůzi hodinky na ruce, tak se odpojují od BT sluchátek Niceboy HIVE pods 2 https://www.alza.cz/niceboy-hive-pods-2-d5685929.htm?kampan=adw3_audio-video_pla_all_audio-video-css_sluchatka_c_1003824__NCB050c4a&gclid=CjwKCAjw-5v7BRAmEiwAJ3DpuIY0P7UKK3GvWNyMovZtNPm8LiDTKUXqKCv7hPcXcuWzzQmbTs5IEBoCdPwQAvD_BwE Musím ruku zvednout až k hrudníku, aby došlo k obnovení spojení. S telefonem fungují sluchátka spolehlivě i na vzdálenost 5m.
Dobry den; je součástí těchto hodinek voucher ke stažení TOPO Czech Map? Tedy mapové podklady pro ČR ? Výrobce to nabízí k tomuto produktu nabízí. Děkuji Sýkora
Můžete mi prosím odpovědět na dotaz, proč součástí tohoto produktu není podrobná mapa "TOPO CZECH V4 PRO", která je v oficiální distribuci určené pro Českou Republiku součástí tohoto produktu? Nabývám dojmu, že produkt není určen pro Český trh a značce Garmin zde způsobujete negativní kampaň. Žádám o Vaše vyjádření, případně zaslání licence pro TOPO CZECH V4 PRO. Děkuji. Produkt byl objednán v rámci obj. č. 427 533 077.
Dobrý večer, slevu dáváte protože neposkytujete topo mapu ČR jako všichni ostatní? nebo jen chybí v popisu?
Dajú sa tieto hodinky prepojiť s mobilným telefonom značky Huawey P40pro?
Dobrý den, je součástí balení nabíječka a pokud ne, jaká nabíječku lze pro nabíjení těchto hodinek použít? Děkuji
P-DC1-WEB08