Obnovit stránku

Diskuze k Garmin Fenix 6X Glass Black/Black Band (MAP/Music)

Na této stránce najdete dotazy týkající se Garmin Fenix 6X Glass Black/Black Band (MAP/Music), na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Garmin Fenix 6X Glass Black/Black Band (MAP/Music) teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Garmin Fenix 6X Glass Black/Black Band (MAP/Music) váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Garmin Fenix 6X Glass Black/Black Band (MAP/Music) - Chytré hodinky
Garmin Fenix 6X Glass Black/Black Band (MAP/Music)
Skladem > 5 ks
18 990,-
16 990,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Nemají mít i označení PRO?
Dobrý den, je mezi safírovou a gorilla glass verzí rozdíl kromě rozdílného materiálu displeje? Děkuji
Dobrý den, tato verze je ta nejvyšší? Děkuji
Tak jak je to tedy u verze Garmin Fenix 6X Solar, TitaniumGrayDLC/Black Band (MAP/Music) s ochranným sklíčkem, je to Saffír nebo není, tady píšete, že jo a na Garmin.cz píšou že ne.
Je součástí balení Garmin Fenix 6X Glass hrudní pás?
Dobrý den, chtěl bych se optat, jestli se bude prodavat obdobný model Fenix 6X Sapphire Titanium (obdoba Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Titanium Orange Band)?
Dobrý den, 1. lze vyměnit řemínek za jiný, např. kovový? 2. jaký rozměr řemínku? 3. Je výměna možná u všech modelů 6X? 4. Proč v porovnání Alzy není mezi 6X Solar a 6S Saphire odlišnost právě ve funkci solárního nabíjení vůbec nijak zohledněna? Děkuji
Lze prosím dokoupit (za kolik a kdy budou) druhý dobíjecí kabel? Tako dost důležitá informace vás zjevně chybí v parametrech.
V parametrech máte: Max. výdrž baterie - 2 880 h (120 d) Běžná výdrž baterie - 66 h Je to opravdu tak?? Nechtěla by to Alza opravit případně uvést na pravou míru?
Dobrý den, nabizite možnost zakoupení nového modelu Garmin fenix6 Sapphire, Gray/Black Band (MAP/Music) na protiúčet za starší model Garmin fenix5 Sapphire Black Optic TRI Performer, Black band? Děkuji za odpověď S pozdravem Jan Sláma
P-DC1-WEB18