Obnovit stránku

Diskuze k GIGABYTE G7 KC

Na této stránce najdete dotazy týkající se GIGABYTE G7 KC, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu GIGABYTE G7 KC teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k GIGABYTE G7 KC váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
GIGABYTE G7 KC - Herní notebook
GIGABYTE G7 KC
Prodej skončil
Příslušenství Poradna 11
Když si nyní notebook koupím, kdy ho dostanu? Potřebuji notebook tak do týdne, max. 14 dní. Navíc kdyby to mělo být déle, tak mi přijde divné platit celou částku předem a nevědět, kdy zboží dostanu, když s ním potřebuji pracovat... Děkuji.
Dobrý den, kdy bude notebook naskladněn? Potřebuji koupit 2ks, ale potřebuji je do týdne. Když notebook objednám a zaplatím, budu mít vůbec jistý termín dodání?
Mám dotaz zda je v noutbooku i7 nebo i5 na recenzích na internetu vidím i na pc i5 desáté generace. A dál se chci zeptat za jak dlouho mi počítač alza dodá když ho objednám a zaplatím moc děkuji za odpověď.
Jakou má watáž grafika ?
Dobrý den, Také by mě zajímala aspoň přibližná dostupnost. Děkuji.
Ja by som mal otázku že ako je to s pridaním druhého disku či je taká možnosť + či je k HDD normálny prístup alebo treba zhodiť celý spodok
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy bude notebook dostupný ?
Je tento notebook vhodný pro práci? Potřebuji co nejvýkonnější notebook pro tvorbu webů, grafiky a úpravu fotografií. Takže hlavně Chrome/prohlížeč a Photoshop. Děkuji.
Nebude tento notebook dostupný s českou klávesnicí?
Lze u notebooku zcela vypnout RGB podsvícení klávesnice? Děkuji.
P-DC1-WEB08