Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset Gold

Na této stránce najdete dotazy týkající se Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset Gold, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset Gold teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset Gold váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset Gold - Bezdrátová sluchátka
Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset Gold
Skladem > 5 ks
1 189,-
Koupit
Příslušenství Poradna 8
Dobrý deň prosím Vás dajú sa spárovať slúchadlá so Xiaomi Redmi 9? Nabíjajú sa len čisto cez krabičku alebo aj cez kábel?
Dobrý den, nabízíte obal na tyto sluchátka Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset White
Poprosim o navod. Dakujem! V. Pechociak
Dobrý den chci jse zeptat,jakej je vtom rozdíl mezi prvními sluchátky od Guess A jestly jsou také proti vodě
Dají se prosím tato sluchátka spárovat s iphone 11? Děkuji
Dobrý den, můžete mi prosím napsat jaký je rozdíl mezi sluchátky Guess True Wireless 5.0 4H stereo headset Gold a Guess Wireless 5,0 4h stereo?? A jsou kompaktibilní s telefonem Xiaomi Redmi note 9 pro?? Děkuji
návod v češtině
Dobry den , jak se u techto slzchatek prijima hovor? A jde ovladat hlasitost a pripadne jak? Nikde nemohu sehnat navod v cestine dekuju :)
P-DC1-WEB07