Obnovit stránku

Diskuze k I-TEC HDD Docking Station Advance USB 3.0 backup

Na této stránce najdete dotazy týkající se I-TEC HDD Docking Station Advance USB 3.0 backup, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu I-TEC HDD Docking Station Advance USB 3.0 backup teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k I-TEC HDD Docking Station Advance USB 3.0 backup váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
I-TEC HDD Docking Station Advance USB 3.0 backup - Externí dokovací stanice
I-TEC HDD Docking Station Advance USB 3.0 backup
Prodej skončil
Poradna 14 Recenze 20
Max. velkost HDD?
Je potřeba instalace nebo se nainstaluje sam po zapojení k PC (plug and play). Potřebuji použít v systému kde nemám opravnění správce k instalaci ovládacího SW.. děkuji
Musí se HDD nějak překlenout? Save/Slave, omlouvam se jestli tj špatně napsané. Dik Petr S.
Dobrý den, bude tento box fungovat s diskem Maxtor Diamondmax Plus 9 80gb ata/133 hdd a s diskem Seagate Barracuda 7200.10 320gb ST3320620AS? Popřípadě co byste doporučili? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bude tento box fungovat s 3,5" diskem Seagate Barracuda 7200.12, 1T, ST31000528AS, SATA II? Funguje u tohoto boxu "uspávání / vypínání" disku při nečinnosti, nebo vypnutí PC?
Dobrý den, má tato DS externí napájení nebo je napájena pouze z USB ? Chci ji používat k přehrávání filmů přes USB vstup televize a nevím jestli ten vstup "utáhne" 3,5 SATA disk. Předpokládám správně, že při připojení k PC se bude DS chovat jako fleška ?
Aky druh HDD sa da pouzit. Tie z ntb. Alebo PC a ked z PC tak ktore. Tie novšie alebo staršie.
Dobrý den, jsou nějaké problémy spřehráváním fimlů přímo z dokovací stanice, díky
Ak tomu dobre rozumiem, je možné používať to aj ako trvalý externý disk k PC?
Může se USB kabel dodávaný prodloužit prodlužkou?
P-DC1-WEB19