Obnovit stránku

Diskuze k ICO stolní, elektrické

Na této stránce najdete dotazy týkající se ICO stolní, elektrické, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ICO stolní, elektrické teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ICO stolní, elektrické váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ICO stolní, elektrické - Ořezávátko
ICO stolní, elektrické
Skladem > 10 ks
299,-
Koupit
Poradna 9 Recenze 9

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Je součástí produktu i adaptér pro připojení do el. sítě? V popisu je uvedena možnost napájení ze sítě, ale není tam napsáno, jestli ten adaptér je součástí a v ceně výrobku, nebo jestli je ho potřeba koupit zvlášť. Pokud by bylo potřeba dokoupit zvlášť, postrádám odkaz na přesně odpovídající výrobek.
Dobry den, mam stejny dotaz - kde ve vasi nabidce najdu adapter pro konkretne toto orezavatko? Dekuji
Dobrý den, objednala jsem si toto ořezávátko kvůli jeho zelené barvě a přišlo mi oranžové. Proč v popisu výrobku není zmíněno, že posíláte jinou barvu než je na obrázku?
Dobrý den, také jsem si objednal toto ořezávátko. Bohužel po půl roce používání jsou nože tupé, je možné sehnat náhradní? Díky předem. Dušan
Dobrý den, je, prosím, pmožné koupit náhradní nože a adaptér? Děkuji. Horáková
Dobrý den, je možné obbjednat nějakou konkrétná barvu? Děkuji JK
Můžu se zeptat jaké baterie se do ořezávátka dávají? A lze je zakoupit na Alze?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli už máte vhodný zdroj/adaptér k tomuto ořezávátku. Děkuji
Dobrý den, prosím o odkaz na konkrétní adapter u vás na eshopu k tomuto ořezávátku. Podle rady v dotazu výše to nic nenajde. Děkuji za brzkou informaci, Katka
WEB13