Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Diskuze k iEAST M5 Connect

Na této stránce najdete dotazy týkající se iEAST M5 Connect, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu iEAST M5 Connect teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k iEAST M5 Connect váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
iEAST M5 Connect - Síťový přehrávač
iEAST M5 Connect
Není dostupné

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Môže sa nan pripojiť viac zariadení naraz ? Chcel by som napojiť PC a zaroven Alexu aby som vedel pustiť hudbu aj cez pc a aj cez alexu.
Dobrý den, mám dotaz ohledně multiroom. Pokud budu mít více těchto přijímačů, budou mít tuto možnost při použití AirPlay? AirPlay 2 takového řešení podporu má, ale otázka zní jestli i toto zařízení disponuje daným východiskem. Tato informace bohužel není nikde k dohledání a potřebuji dostat stejnou hudbu do více než 2 místností současně s možností vypínat jednotlivé místnosti přes centrální hub (iPad). Děkuji za možnost řešení takovéto záležitosti
Dobrý den, podporuje zařízení AirPlay 2 ? Myslím opravdu standard od Applu AirPlay 2. Díky
Dobrý den chtěl sem se zeptat, uvidí toto zařízení ve WiFi sítí aplikace Google Home? A bude ho dokázat ovládat. A obráceně, případně dokáže aplikace pro east ovládat Google Chrome cast 3 Diky za odpověď
Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s použitím ve Windows10? Chtěl bych takto připojit systémové repro k počítači a přehrávat veškeré audio z PC. Windows ale nativně DLNA ani AirPlay nepodporují. Našel jsem pouze dvě aplikace které by to měly umět (otázka jak spolehlivě): Odkaz do neznáma nebo Odkaz do neznáma
Dobrý den, je možné zařízení ovládat hlasem pomocí google nest mini ? Případně můžete doporučit podobné zařízení, které by bylo možné ovládat hlasem ?
Dobrý den, prosim Vás, tecie stream pri prehravani internetového radia a inych streamovacich sluzieb cez smartphone alebo stream tecie napriamo z routeru? Je potrebné mat stale mobil pripojeny v danej sieti, ked uz je prehravany stream napr z net radia?
Dobrý den. Lze streamovat obsah na domácím NAS úložišti? Pomocí jakého sw? děkuji
Dobrý den, lze toto zařízení připojit k aktivním reproduktorům BO beoplay? Rád bych nahradil nativní multiroom BO reproduktorů něčím spolehlivějším - BO neumí ovládat hlasitost více reproduktorů najednou, případně hrat stereo.
Dobrý den, mohu streamovat hudbu z YouTube nebo Google přehrávat hudbu?
WEB2