Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k InnovaGoods Grilovací podložka 2 ks 40x33cm

Na této stránce najdete dotazy týkající se InnovaGoods Grilovací podložka 2 ks 40x33cm, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu InnovaGoods Grilovací podložka 2 ks 40x33cm teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k InnovaGoods Grilovací podložka 2 ks 40x33cm váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
InnovaGoods Grilovací podložka 2 ks 40x33cm - Grilovací sada
InnovaGoods Grilovací podložka 2 ks 40x33cm
Skladem > 10 ks
249,-
Koupit
Dobrý den, zajímalo by mě, jak je možné dát podložku přímo na gril, když je maximální dovolená teplota 260°C? Domnívám se, že na grilu tuto teplotu nemám šanci ohlídat (například šlehacjící plameny), ale i celková teplota na grilu bude kolikrát asi větší. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, napište mi, prosím, z čeho je podložka vyrobena. Pokud toto výrobce neuvádí, jak ostatně píšete u všech dotazů, tak mi to, prosím, u něj zjistěte. Zajímá mě přesné složení. Děkuji
Dobrý den Kdo je vyrobcem teto podlozky.Diky
V návodu mám že tento výrobek je poháněn solárním panelem a není třeba baterie.To je profi popis!
Dá sa z toho aj odstrihnut? Ďakujem.
Aka je hrubka v mm?
P-DC1-WEB02